Mobilā versija
+3.0°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
29. marts, 2016
Drukāt

33 zelta likumi, kā draudzēties ar naudu (4)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Nauda, kā vienmēr izsakās dažādi pamācītāji, ir enerģija un ar to jāprot apieties uzmanīgi! Kā? Izlasi šos padomus, varbūt noderēs!

1. Glabā naudu pēc iespējas lielākās naudaszīmēs.
2. Glabā kopā pēc iespējas lielākas summas.
3. No kopējā naudas apjoma nodali “neaizskaramu” summiņu un pastāvīgi to palielini.
4. Uztver ietaupīšanu kā nopelnītu naudu.
5. Pamato sev katru pirkumu.
6. Ievies ikdienas tēriņu un ienākumu žurnālu.
7. Katru dienu vienā un tai pašā laikā pārskaiti naudu.
8. Naudai patīk, ja tai ir sava noteikta vieta.
9. Neaizdod naudu.
10. Neaizņemies naudu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. nauda,vai nu ir vai nav,ar vienadam naudas taupisanas un krasanas likumiem Latvija man tas nebija nekad,bet zeme,kur manu darbu apmaksa un lauj man dzivot cilveka cienigu dzivi,man nauda ir vienmer bez visadam burvestibam.

  2. Nekad neaizņemies naudu! Tie Nolādētie kredīti! Sākot ar dzīvokļa iegādi! Visu dzīvi sabojā! Atliek pakārties!

  3. ja naudas ir ļoti maz, vai viņa paliek pāri ļoti maz, pēc algas saņemšanas un visu, visu maksājumu nomaksāšanas, saliekot pa plauktiņiem katram maksājumam, kuram būs nepieciešama nauda! tad gandrīz nekādi zelta likumi neizvilks no šī maksājumu, parādu Grāvja! Un gaisma tuneļa galā liekas, ka šajā Mūžā netiks pamanīta! Un par atlikušajiem santīmiem, kuri palikuši ēšanai, nav iespējams pat jaunu ledusskapi, vai veļas mašīnu nopirkt!

  4. Tas 17.padoms tiešām tā domāts!!! Es jau ceru, ka drukas kļūda! Bet vispār, šie padomi der tiem kam nav sevišķi jāknapinās ar naudu! Ja naudiņa ir maz, tāpat no dotajiem padomiem gandrīz neko nevar izpildīt!

Precīzākais 2017. gada horoskops visām zodiaka zīmēm. Piedāvā astroloģe Inguna Balgalve (6)Pēc Iņ–Jan ritma 2017. gadā dominē iekšējo sajūtu Iņ princips, kas simbolizē ūdeni kā spēju uztvert, sajust un līdzsvarot. Tā ietekmē cilvēki daudzus notikumus uztvers dziļi personiski. Pēc Magu zvaigznes (7 gadu cikls) 2017. ir Saules gads.
Draugiem Facebook Twitter Google+