×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
3. februāris, 2014
Drukāt

Roberta Muža jubilejas izstāde

Roberts Muzis, "Viršu medus"
Publicitātes fotoRoberts Muzis, "Viršu medus" Publicitātes foto

Trešdien, 5. februārī kultūras pilī “Ziemeļblāzma” tiks atklāta gleznotāja Roberta Muža jubilejas izstāde “Trīs krāsas”, portālu LA.lv informēja Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības pārstāve Ieva Sietniece. Izstāde būs apskatāma līdz 16. aprīlim.

Pazīstamais Latvijas mākslinieks Roberts Muzis 2014. gadā svin savu 70 gadu jubileju. Šo jubilejas gadu gleznotājs atzīmēs ar personālizstādi un savu gleznu kataloga izdošanu. Mākslinieks, kas kopš bērnības ir vecmīlgrāvietis, savu jubilejas personālizstādi izvēlējies eksponēt tieši kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, kas ir Vecmīlgrāvja kultūras un radošais centrs.

Lai dokumentētu savu daiļradi nākamajām paaudzēm, un tās cienītājiem dotu iespēju savā īpašumā iegūt kvalitatīvu gleznu apkopojumu, mākslinieks izdod arī savu gleznu pirmo katalogu, kuru varēs aplūkot izstādes atklāšanā un kurā ietvertas labāko mākslas darbu reprodukcijas.

Roberts Muzis darbojies visos glezniecības žanros, galvenokārt gleznojot ainavas un klusās dabas eļļas tehnikā, kā arī portretus (gleznojis Latvijas prezidentu Jāņa Čakstes, Gustava Zemgala, Alberta Kvieša, Kārļa Ulmaņa portretus) un sadzīves žanra darbus. Mākslinieks aktīvi darbojas arī mākslas pedagoģijas jomā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+