Mobilā versija
Brīdinājums +17.5°C
Vitolds, Lolita, Letīcija
Otrdiena, 30. maijs, 2017
3. februāris, 2014
Drukāt

Roberta Muža jubilejas izstāde

Roberts Muzis, "Viršu medus"
Publicitātes fotoRoberts Muzis, "Viršu medus" Publicitātes foto

Trešdien, 5. februārī kultūras pilī “Ziemeļblāzma” tiks atklāta gleznotāja Roberta Muža jubilejas izstāde “Trīs krāsas”, portālu LA.lv informēja Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības pārstāve Ieva Sietniece. Izstāde būs apskatāma līdz 16. aprīlim.

Pazīstamais Latvijas mākslinieks Roberts Muzis 2014. gadā svin savu 70 gadu jubileju. Šo jubilejas gadu gleznotājs atzīmēs ar personālizstādi un savu gleznu kataloga izdošanu. Mākslinieks, kas kopš bērnības ir vecmīlgrāvietis, savu jubilejas personālizstādi izvēlējies eksponēt tieši kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, kas ir Vecmīlgrāvja kultūras un radošais centrs.

Lai dokumentētu savu daiļradi nākamajām paaudzēm, un tās cienītājiem dotu iespēju savā īpašumā iegūt kvalitatīvu gleznu apkopojumu, mākslinieks izdod arī savu gleznu pirmo katalogu, kuru varēs aplūkot izstādes atklāšanā un kurā ietvertas labāko mākslas darbu reprodukcijas.

Roberts Muzis darbojies visos glezniecības žanros, galvenokārt gleznojot ainavas un klusās dabas eļļas tehnikā, kā arī portretus (gleznojis Latvijas prezidentu Jāņa Čakstes, Gustava Zemgala, Alberta Kvieša, Kārļa Ulmaņa portretus) un sadzīves žanra darbus. Mākslinieks aktīvi darbojas arī mākslas pedagoģijas jomā.

Pievienot komentāru

Tradicionālajā Brīvdabas muzeja gadatirgū - arī simtgadniece Emīlija TrankaleBrīvdabas muzejs nedēļas nogalē – 3. jūnijā no plkst. 9 līdz 18 un 4. jūnijā no plkst. 9 līdz 17 aicina uz tradicionālo Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu gadatirgu, kurš risināsies jau 47. reizi un kurā piedalīsies unikāla meistare.
Draugiem Facebook Twitter Google+