Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
12. februāris, 2014
Drukāt

Mākslinieciska pasaku pasaule bērniem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kamēr pieaugušie Mākslas muzejā Rīgas Birža iepazīst K.M. Čurļoņa un R. Pērles izstādi, bērniem sestdienās pulksten 13.-14.30 tiks piedāvāta radošā “Pasaku darbnīca”, portālu LA.lv informēja Latvijas Nacionālā mākslas muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Nataļja Sujunšalijeva.

22. februārī, 8., 15., 22. martā bērnus aicina lietuviešu pasakas, fantāziju un pasaku ainas ar mistiskām vietām, ceļojumiem, burvju pilīm un princesēm. Mākslinieki Mikalojus Konstantins Čurļonis un Rūdolfs Pērle savu mākslu veltīja tieši šādiem motīviem, un radošajā “Pasaku darbnīcā” tos atklāsim arī mēs. Dalībniekiem – gaidīti bēnri no četru gadu vecuma – būs iespēja iepazīties ar tradicionālajām lietuviešu pasakām un radīt fantāzijas ainavu ar pasaku tēliem, bet darba materiāli līdzi jāņem pašiem.

Pievienot komentāru

Labu kino neskatās, jo "Ugunsgrēks" debilizē? (1)Palielinās auditorija dokumentālajām filmām ar ļoti sociāli politiski aktīvu vēstījumu, un arī pašiem filmu veidotājiem aizvien svarīgāks kļūst tieši šis skaudrais konteksts
Draugiem Facebook Twitter Google+