Mobilā versija
+1.9°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
12. februāris, 2014
Drukāt

Mākslinieciska pasaku pasaule bērniem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kamēr pieaugušie Mākslas muzejā Rīgas Birža iepazīst K.M. Čurļoņa un R. Pērles izstādi, bērniem sestdienās pulksten 13.-14.30 tiks piedāvāta radošā “Pasaku darbnīca”, portālu LA.lv informēja Latvijas Nacionālā mākslas muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Nataļja Sujunšalijeva.

22. februārī, 8., 15., 22. martā bērnus aicina lietuviešu pasakas, fantāziju un pasaku ainas ar mistiskām vietām, ceļojumiem, burvju pilīm un princesēm. Mākslinieki Mikalojus Konstantins Čurļonis un Rūdolfs Pērle savu mākslu veltīja tieši šādiem motīviem, un radošajā “Pasaku darbnīcā” tos atklāsim arī mēs. Dalībniekiem – gaidīti bēnri no četru gadu vecuma – būs iespēja iepazīties ar tradicionālajām lietuviešu pasakām un radīt fantāzijas ainavu ar pasaku tēliem, bet darba materiāli līdzi jāņem pašiem.

Pievienot komentāru

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejasSakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+