Horoskopi un mistika
Horoskopi

35 nodarbes, kuras maģiski paaugstina sievietes enerģētiku. Otrā daļa0

Foto: Shutterstock

Katrai sievietei mēdz būt enerģētiskā krituma periodi. Senās vēdas piedāvā pārsteidzošus veidus, kuri paaugstina sievietes spēku. Un kas ir interesanti – kopš tiem laikiem nekas nav mainījies. Mūsdienu sievietēm šie padomi ļoti noder! Un tā – nodarbju saraksts, kas sniedz spēku:

35 nodarbes, kuras maģiski paaugstina sievietes enerģētiku. Pirmā daļa

1. Palīdzība nabadzīgajiem. Žēlsirdība ir īpašība, kas pastiprina Mēness enerģiju. Nepavisam nav obligāti palīdzēt visiem. Noteikti atradīsies kāds cilvēks, kuru tu vienkārši var iepriecināt ar patīkamu sīkumu. Nopērc augļus vientuļajai kaimiņienei. Neatsaki tasi tējas viesim, kas uz brīdi ieskrējis pie tevis.

2. Saskarsme. Sievietei ir grūti iztikt bez kontakta ar citiem cilvēkiem. Sarunās mēs gūstam enerģiju. Svarīgi ir tikai sekot tam, lai tevis raidītā informācija nebūtu tenkas un cita veida negatīvisms..

3. Romantisks kino. Vienojies ar draudzeni un kopā noskatieties melodrāmu. Jebkāda filma par mīlestību sievietei ir noderīga laika pavadīšana.

4. Jaunas kultūras iepazīšana. Veicina redzesloka paplašināšanu un ļauj sievietei nenoslēgties iekšējā pasaulē. Sievišķā enerģija tiecas uz paplašināšanos, nevajag to mākslīgi apspiest.

5. Ūdens avoti. Atpūta pie upes, ezera, jūras ir teicams veids, kā paaugstināt savas enerģijas līmeni. Ūdens – tas ir pamats sievietes seksualitātei un viņas prasmei būt harmoniskai, piemērojoties apstākļiem, vai – tieši otrādi – būt vētrainai. Senajā Grieķijā Afrodītes tempļos jaunajām priesterienēm noteikti mācīja peldēt un saskarties ar ūdens stihiju.

6. Fiziskā slodze. Ja tu sajūti spēku kritumu, sāc apgūt jaunu sporta veidu. Tas var būt ne tikai jauns fitnesa veids, bet arī vienkāršs rīta skrējiens. Ļoti vērtīga ir dejošana. Teicams veids, kā atjaunoties, ja tu esi izsmelta pēc šķiršanās ar partneri.

7. Tērpi. Skaista kleita ir viens no veidiem paaugstināt savas enerģijas līmeni. Starp citu, lai sapostos, nav obligāti kaut kur jādodas. Nēsā skaistu apģērbu mājas apstākļos.

8. Krāmu revidēšana. Vecas lietas, atkritumi un krāmi vājina sievietes enerģiju. Ja dzīvē iestājies sarežģīts periods, ir laiks revidēt vecas lietas.

9. Veselīgs dzīvesveids. Ir skaidrs, ka slikti ieradumi negatīvi ietekmē sievietes enerģiju un skaistumu. Slikts ieradums var būt ne tikai smēķēšana, bet arī paradums iet vēlu gulēt, izplatīt tenkas vai slinkot.

10. Poēzija. Dzejoļu lasīšana palīdz atvērt sava “es” romantisko pusi. Nekautrējies rakstīt savus dzejoļus. Uz papīra izliktā enerģija atbrīvos tevi no pārdzīvojumiem. Skaistas vārsmas māca skaisti runāt un pareizi domāt.

11. Putnu, dzīvnieku barošana. Ļoti vienkāršs veids, lai paaugstinātu savu enerģijas līmeni. Izveido barotavu putniem pie loga. Ievies mājās kanārijputniņus. Šīs putns veicina laimīgu laulības dzīvi.

Foto – Shutterstock

12. Muzeja vai izstādes apmeklējums. Viss skaistais padara sievieti brīnumjauku.
13. Saskarsme ar Skolotāju. Aizej uz sava iemīļotā autora lekciju, apmeklē treniņus. Grāmatas dod zināšanas, tas nav apstrīdams, taču tiekoties ar Skolotāju, mēs uzlādējamies no cilvēka enerģijas.

14. Dienasgrāmata. Katru dienu pieraksti savas domas, vēlmes, mērķus. Vari ielīmēt dienasgrāmatā bildītes vai uzzīmēt tās pati. Tavas jūtas ir svarīgas. Tāpēc tās ir svarīgi pierakstīt. Uzkrājot emociju enerģiju sevī, sieviete pēc tam ir spiesta izgāzt to pār vīrieti, kas pats par sevi nav pārāk labi. Turklāt domu pierakstīšana veicina to analīzi.

15. Skaistu fotogrāfiju albums. Ieliec tajā savas labākās fotogrāfijas un nekautrējies par sevi tīksmināties. Atceries, ka tu vienmēr esi skaista!

16. Vēlēšanos definēšana. Formulē sev vēlēšanos: ko tu gribi patiesībā, īpaši attiecībās. Un aizmirsti var vārdu “varu”. “Varu” – tā ir vīrieša prerogatīva. Vīrietis saka: es varu viņu iekarot, es varu viņu apņemt par sievu (vai nevaru). Kad sieviete sāk daudz domāt stilā “es varu”, viņa kļūst par vīrieti. Salīdzini: “Es gribu izskatīties labi. Es gribu viņam patikt. Es gribu apprecēties” un “Es varu izskatīties labi, Es varu viņam patikt, es varu apprecēties”.

17. Maiga valoda. Mācies komunicēt bez agresijas uz spiediena. Sievišķā enerģija uzzied no pāris maigiem tevis pateiktiem vārdiem. Lamāšanās, necenzēti vārdi nolīdzina sievišķo enerģiju līdz ar zemi.

18. Paklausība. Strīdi, sacenšanās un citi aktīvas uzvedības aspekti samazina enerģijas līmeni. Centies būt maiga un diplomātiska. Šā iemesla dēļ vīrieša iekarošana ļoti izsmeļ sievieti. Un vīrietis negrib sievieti, kurai ir iniciatīva, jo ar savu uzvedību viņa atgādina viņam pašu sevi.

Foto – Fotolia

19. Izvēlība seksuālajās attiecībās. Ja sievietei ir vairāki seksuālie partneri, viņai ir lemta iztukšošanās. Stājies seksuālās attiecībās tikai ar cilvēku, kuru mīli. Saglabā uzticību vīram. Centies pēc iepazīšanās attālināt pirmo seksuālo kontaktu. Lai ieinteresētu vīrieti, vajag ne mazums enerģijas. Neiztērē to pirms laika seksuālajos kontaktos.
20. Tīrība. Uzturi tīru savu mājokli, ķermeni un prātu. Laikā dodies mājās. Nekrāj negatīvās pagātnes atmiņas. Vienkāršākais veids, kā paaugstināt enerģiju, ir nostāties zem dušas. Tīrība sniedz spēku.

21. Piepildi sevi ar mīlestību. Viens no svarīgākajiem aspektiem. Ja sieviete nav piepildījusi savu sirdi un dvēseli ar mīlestību, viņa ir enerģētiski vāja un neko nespēj dot vīrietim. Vēl ļaunāk – viņa sāk sūkt enerģiju no viņa. Tāpēc vīrietis zaudē spēku, piedzīvo finanšu krahu, slimības. Izmanto jebkuras tehnikas, lai piepildītu savu “aku” ar mīlestību. Sieviete ir tā, kas dod. Viņai jābūt pilnai mīlestības.

22. Dekoratīvi lietišķā māksla. Adīšana, izšūšana, veidošana no māla: viss, ko tu vari radīt savām rokām, paaugstina tavas sievišķās enerģijas līmeni.

23. Komplimenti sev un citām sievietēm. Labs vārds padara mūs stiprākas. Ja tev ir grūti pateikt kaut ko labu par citām sievietēm, risini šo jautājumu. Sieviešu nepieņemšana var radīt sarežģījumus attiecībās ar māti, vīramāti, meitu.

24. Mīlestības izpausme jebkurā formā un laikā. Apskauj, skūpsti mīļotos. Saki mīlestības vārdus pasaulei, cilvēkiem, savām lietām, saulītei, pavasara vējiņam, lietum un pat savām bēdām, jo tās ir tavs skolotājs. Jebkāda nepieņemšana un cīņa iztukšo sievieti.

Foto – Shutterstock

25. Ziedu pušķu veidošana. Darbs ar ziediem piešķir jauna spēka lādiņu, atjaunotni un uzplaukumu.
26. Pareiza ēšana. Izmanto produktus, kas ir bijuši pakļauti mazākai apstrādei un ir tuvāki dabai. Atceries, kādu spēku dod ābols, kas noplūkts dārzā? Un kaut kāds hamburgers. Sajūtas būtiski atšķiras.

27. Glāsti. Maigi pieskārieni palīdz sievietei saprast un iepazīt sevi.

28. Laika pavadīšana vienatnē. Nebīsties no brīžiem, kad paliec pavisam viena. Nesteidzies precēties vientulības dēļ. Izmanto šo laiku, lai pievērstos sev. Daba ir devusi ikmēneša periodu, kad sievietei ir jādomā tikai par sevi (menstruācijas).

29. Mīksta rotaļlieta. Nešausti sevi par to, ka līdz šim guli, apķērusi plīša lācīti. Sievietei ir kaitīgi gulēt vienatnē, bet mantiņa sniedz siltuma sajūtu. Nopērc sev rotaļlietu, ja jūti mīlestības un uzmanības trūkumu.

30. Iemācies strādāt ar Mēness enerģiju. Pastāvi ārā Mēness gaismā, uzlādē ar Mēness stariem ūdeni un pēc tam pievieno to vannai. Vērsies pie Mēness pēc palīdzības, ja tev ir kāda sieviešu kaite.

31. Atklātne bez iemesla. Izrādot kādam uzmanību, tu piepildies pati. Atceramies: sieviete ir tā, kas dod. Atdodot piepildās.

Foto – Shutterstock

32. Labdarība. Tā ir sievišķās enerģijas izpausme tīrā veidā. Ja tu vari palīdzēt cilvēkam, tad dari to.
33. Maini matu krāsa. Ja tava dzīve kļuvusi vienmuļa, aizej pie stilista.

Saistītie raksti

34. Aromāti. Tev vienmēr jāizstaro patīkama aromāta aura. Sieviete ir zieds. Jaunu smaržu iegāde un aromāta izvēle pastiprina sievišķo enerģiju.

35. Pašcieņa. Esi pārliecināta par savu unikalitāti. Saskaņā ar vēdām sieviete ir pats skaistākais, ko izveidojis Radītājs. Tu esi brīnišķīga! Tu esi apburoša! Tu esi Sieviete!

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv