Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
19. februāris, 2016
Drukāt

360 grādu audiosistēma ceļo uz ASV

Foto - LETAFoto - LETA

"Certes Technologies" valdes loceklis, Rīgas domes un "Swedbank" īstenotās grantu programmas "Atspēriens" laureāts Agnis Kalniņš prezentē mācību klašu audiosistēmu.

Inovatīvās 360 grādu audiosistēmas “PentaClass” ražotājs atvēris ASV tirgu un šogad plāno apgrozīt vienu miljonu eiro.

Latvijas jaunais tehnoloģiju uzņēmums SIA “Certes Technologies”, kas ražo inovatīvu omnidirekcionālo audiosistēmu “PentaClass”, pērn atvēris ASV tirgu un šogad plāno apgrozīt vienu miljonu eiro, sacīja uzņēmuma valdes loceklis Agnis Kalniņš.

Kā stāstīja Kalniņš, uzņēmums apgrozīt miljonu eiro plānojis jau pērn, tomēr gadījās aizķeršanās ar laba mikrofona izstrādi. “Pagājušo gadu pabeidzām ar 250 000 eiro apgrozījumu, jo bija jāpārstrādā mikrofons,” skaidroja Kalniņš. “Mikrofona konceptuālā ideja bija laba, bet tehniskais izpildījums daudzās valstīs nepatika.

Līdz ar to sanāca patukšs vasaras periods, bet nu esam izstrādājuši otrās paaudzes mikrofonu “Runa”. Tas prasīja lielas investīcijas. Kopumā produktā investēti jau 300 000 eiro, kas nākuši no vairākām jauno uzņēmumu atbalsta programmām, uzņēmuma nopelnītā, kā arī investīcijām no mātesuzņēmuma SIA “Certes”.”

Neskatoties uz visu, uzņēmumam novembrī izdevies atvērt ASV tirgu. “ASV tirgu atvērām novembrī, kad piegādājām pirmo testa partiju 100 000 ASV dolāru vērtībā,” pauda Kalniņš. “Tas bija tikpat, cik līdz tam brīdim bijām piegādājuši visā Eiropā un pasaulē. Šogad atkal mērķis ir sasniegt miljona apgrozījumu.”

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+