Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
19. februāris, 2016
Drukāt

360 grādu audiosistēma ceļo uz ASV

Foto - LETAFoto - LETA

"Certes Technologies" valdes loceklis, Rīgas domes un "Swedbank" īstenotās grantu programmas "Atspēriens" laureāts Agnis Kalniņš prezentē mācību klašu audiosistēmu.

Inovatīvās 360 grādu audiosistēmas “PentaClass” ražotājs atvēris ASV tirgu un šogad plāno apgrozīt vienu miljonu eiro.

Latvijas jaunais tehnoloģiju uzņēmums SIA “Certes Technologies”, kas ražo inovatīvu omnidirekcionālo audiosistēmu “PentaClass”, pērn atvēris ASV tirgu un šogad plāno apgrozīt vienu miljonu eiro, sacīja uzņēmuma valdes loceklis Agnis Kalniņš.

Kā stāstīja Kalniņš, uzņēmums apgrozīt miljonu eiro plānojis jau pērn, tomēr gadījās aizķeršanās ar laba mikrofona izstrādi. “Pagājušo gadu pabeidzām ar 250 000 eiro apgrozījumu, jo bija jāpārstrādā mikrofons,” skaidroja Kalniņš. “Mikrofona konceptuālā ideja bija laba, bet tehniskais izpildījums daudzās valstīs nepatika.

Līdz ar to sanāca patukšs vasaras periods, bet nu esam izstrādājuši otrās paaudzes mikrofonu “Runa”. Tas prasīja lielas investīcijas. Kopumā produktā investēti jau 300 000 eiro, kas nākuši no vairākām jauno uzņēmumu atbalsta programmām, uzņēmuma nopelnītā, kā arī investīcijām no mātesuzņēmuma SIA “Certes”.”

Neskatoties uz visu, uzņēmumam novembrī izdevies atvērt ASV tirgu. “ASV tirgu atvērām novembrī, kad piegādājām pirmo testa partiju 100 000 ASV dolāru vērtībā,” pauda Kalniņš. “Tas bija tikpat, cik līdz tam brīdim bijām piegādājuši visā Eiropā un pasaulē. Šogad atkal mērķis ir sasniegt miljona apgrozījumu.”

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+