Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
19. februāris, 2016
Drukāt

360 grādu audiosistēma ceļo uz ASV

Foto - LETAFoto - LETA

"Certes Technologies" valdes loceklis, Rīgas domes un "Swedbank" īstenotās grantu programmas "Atspēriens" laureāts Agnis Kalniņš prezentē mācību klašu audiosistēmu.

Inovatīvās 360 grādu audiosistēmas “PentaClass” ražotājs atvēris ASV tirgu un šogad plāno apgrozīt vienu miljonu eiro.

Latvijas jaunais tehnoloģiju uzņēmums SIA “Certes Technologies”, kas ražo inovatīvu omnidirekcionālo audiosistēmu “PentaClass”, pērn atvēris ASV tirgu un šogad plāno apgrozīt vienu miljonu eiro, sacīja uzņēmuma valdes loceklis Agnis Kalniņš.

Kā stāstīja Kalniņš, uzņēmums apgrozīt miljonu eiro plānojis jau pērn, tomēr gadījās aizķeršanās ar laba mikrofona izstrādi. “Pagājušo gadu pabeidzām ar 250 000 eiro apgrozījumu, jo bija jāpārstrādā mikrofons,” skaidroja Kalniņš. “Mikrofona konceptuālā ideja bija laba, bet tehniskais izpildījums daudzās valstīs nepatika.

Līdz ar to sanāca patukšs vasaras periods, bet nu esam izstrādājuši otrās paaudzes mikrofonu “Runa”. Tas prasīja lielas investīcijas. Kopumā produktā investēti jau 300 000 eiro, kas nākuši no vairākām jauno uzņēmumu atbalsta programmām, uzņēmuma nopelnītā, kā arī investīcijām no mātesuzņēmuma SIA “Certes”.”

Neskatoties uz visu, uzņēmumam novembrī izdevies atvērt ASV tirgu. “ASV tirgu atvērām novembrī, kad piegādājām pirmo testa partiju 100 000 ASV dolāru vērtībā,” pauda Kalniņš. “Tas bija tikpat, cik līdz tam brīdim bijām piegādājuši visā Eiropā un pasaulē. Šogad atkal mērķis ir sasniegt miljona apgrozījumu.”

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+