×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
13. aprīlis, 2014
Drukāt

Pūce: izskatās, ka būs karš (17)

Foto-LETAFoto-LETA

Situācija Ukrainā eskalējas, nevis nomierinās, aģentūrai LETA atzina ekonomists, partijas “Latvijas attīstībai” ģenerālsekretārs Juris Pūce.

Bijušais Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs 12.aprīlī sociālajā vietnē “Twitter” bija ierakstījis: “Izskatās, ka būs karš.” Pūce paskaidroja, ka tas, kas notiek Ukrainas pierobežas pilsētās, to tikai apliecina.

“Skaidrs, ka Ukrainas varas iestādes ir uzsākušas kādu pretdarbību pret Krievijas agresijas pazīmēm,” pauda Pūce, norādot, ka situācija eskalējas, nevis nomierinās.

Viņš atzina, ka tas ir ļoti satraucoši un tas liecinot par riskiem ne tikai Ukrainas, bet visa “mūsu kontinenta drošībai, un diemžēl tai kontinenta pusei, kurā atrodamies arī mēs”.

“Mani tas satrauc, pirmkārt, domājot tieši par Latvijas drošību. Draudi pēdējā laikā ir pieauguši, un cerības, ka šī situācija var mierīgi atrisināties un riski samazināties, diemžēl nepiepildās,” izteicās politiķis.

Runājot par Latvijas enerģētisko atkarību no Krievijas, Pūce norādīja, ka “te bija darbi, kuri jau sen bija jāizdara, bet dažādu faktoru dēļ nav notikuši”.

“Baltijas valstis savā starpā gadiem varēja strīdēties par to, kur bija jānovieto sašķidrinātās gāzes terminālis, bet, manuprāt, Latvijai ir pienācis laiks nemeklēt solidaritāti, bet gan jāizbūvē gāzes vads un jāizveido tā saucamās peldošās platformas,” skaidroja bijušais EM valsts sekretārs.

“Ir vajadzīga dabas gāzes alternatīva piegāde, ir jāpieņem lēmums,” pauda Pūce, cerot, ka šāds lēmums tiks pieņemts.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. jauns gaisregis.vajag zales -varbut palidzes

 2. Pusē Zviedrijas māju apkure ir ar kokskaidu granulām vai šķeldu.Vai mums mežu trūkst???AVai automātiskā apkures sistēma sarežģītāka par kosmisko kuģi pēc uzbūves???Tā vietā lai veicinātu zaļo tehnoloģiju attīstību , valdība ir tā aplikusi visu un visus ar nodokļiem, ka pašlaik šķeldu un granulas izdevīgāk ir eksportēt.Pārsvarā uz to pašu Zviedriju …..

 3. Laukos izplatāmi biogāzes ģeneratori — saber lielā maisā iekšā zāli, un drīz nāk laukā metāns

 4. Iespējams,nepaspēsim pat atjaunot valsts uzņēmumos padomes,kā rosināja EM valsts sekretārs Juris Pūce!

 5. Ar ko PŪCE taisĀs karot!?????? TAS TIK IR JAUNUMS!? Par gāzes alternatīvo PIEGĀDI vajag patirpināt “strādīgo’ ROBERTU ZĪLI, kurš jau kuro sasaukumu EP burtiski “nosit laiku” un TAGAD OTRU TĀDU PAŠU KADRU – KRIŠJĀNI KARIŅU, kas arī samērā ilgi “karo” , bet jautājums buksē – NE NO VIETAS!?????????? TRAKĀKAIS IR FAKTS, KA ABI “STRĀDĪGIE” atkal ir vēlēšanu sarakstos uz 24.maiju un turpinās “STRĀDĀT” tukšgaitā nākamajā EP…

 6. Krievija jau nekad pa labam nav sapratusi. Lien visur kā cūka. Vienas problēmas ar to nenormālo un nolādēto nāciju.

 7. kara laikā mēs iesāksism AR GĀZES TRUBU?

  • Vajag tirgū lētu balonu gāzi no ASV. Varētu aizstāt pusi no patēriņa. Radīt reālu alternatīvu Krievijas gāzei pa vadiem, un tas ir arī būtiski kara gadījumā, kad var tikt uzspridzināti lielie gāzes vadi te Lv

 8. Pūcem pirmsvēlēšanu laikā kā Eināra partijas biedram vajag parādīties publiski. Tāpēc ir tukšas pļāpas, vairāk nekas. Pēdējo reizi Pūce atklātībā bija sakarā ar iespaidīgām summām, ko būvnieki maksāja Pūces sievas kantorim. Tā teikt, koruptīvs skandāls, kas noklusa, bet toties Pūce visā godībā parādījās Eināra partijas sarakstos un dibināšanas kongresā.
  Pūce ir tipisks “baltā apkaklīte”, kas domā tikai, kā pelnīt naudiņu. Pie naudiņas pelnīšanas viņš ir labi attīstījis muldēšanas prasmi. Kas viņu zina, neņem galvā, kur nu vēl vēlēs Saeimā.

 9. Kuru tad interesē šitā nožēlojamā speķpakaļas viedoklis?!

 10. Impotentā Straujumas valdība pus gada garumā nevar palaist ” Klimata pārmaiņu instrumenta projektu” atjaunojamo energoresursu izmantošanai mājsaimniecību sektorā, nedodot iespēju iedzīvotājiem ieguldīt savus līdzekļus, atkarības mazināšanai no Krievijas gāzes.

 11. Nepaspēsim pat atjaunot padomes valsts uzņēmumos!

 12. Mūsu valdības (visas) darīja visu,lai iztaptu Krievijai un krieviem un rezultāts ir jūtams. Pats drūmākais tas ,ka to nesaprot vēl tagad.

 13. Un kas tas Pūce par ekspertu, lai paziņotu kaut ko tādu? Un kas viņš par karavadoni, lai viņa domas te izkarinātu pašā priekšā pirmajā lapā?

 14. Kad sauks pie atbildības par Latvijas interešu nodevību Ždanok, Lindermani uct. šāda tipa personas, kas kūda krievus pret latviešiem uct., kas sludina Latgales jautājuma saasināšanos.

 15. ir novājināta, labi strādājošo premjeru ”novāca” no skatuves galīgi nepiemērotā laikā lai pirms vēlēšanām
  oligarhi tiktu jaunā valdībā. Pabriku novāca (salda atriebība no oligarhiem), laikā kad jāsadarbojas cieši ar NATO. To ka viduvējības ielika vietā, jāatbild būtu prezidentam. Daži oligarhi atbalsta krieviju atklāti, jo iznākuši no pagrīdes valdības gāšanas rezultātā. Politiķi sašķelti daudzās nacionālās partijās pakļauti skaldi un valdi sagrāvei. Sašķidrināto gāzi nedabūjam šodien, nevar izšķirties gadiem kurš dabūs otkatus.Miķelsons miljonus saņēma šķeldas vietā krievu gāzi izvēloties. Valstij tie miljoni nozagti aizsardzībai, tiesībsargājošie negrib atgriezt valstij nozagto. Tās ir briesmas Latvijai.

Draugiem Facebook Twitter Google+