×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
28. marts, 2014
Drukāt

“36,6″ 2014. gada aprīlī

366_042014

abonet_pogapirkt_poga

Žurnāla 36,6ºC aprīļa numurā lasiet:

“Kādu dienu izlasīju Paula Bankovska interviju ar jauno rakstnieci Ingu Ābeli. Viņa tur visādi izrunājās – lai rakstītu, man vajadzīgas debesis… Aizrakstīju Paulam meilu: ja meitenei ir vajadzīgas debesis, piedāvāju lidojumu ar gaisa balonu. Laikam zvaigznes bija tā sastājušās, ka mēs ar Ingu satikāmies,” par iepazīšanos ar savu dzīvesbiedri stāsta gaisa balonu pilots Gunārs Dukšte.

Emocionālās brīvības tehnikas eksperts Roberts Lācītis palīdz apgūt klauvēšanas mācību: ar pirkstiem jāklauvē pa noteiktiem ķermeņa punktiem, lai pamazām atjaunojas pareiza enerģijas cirkulācija.

36,6°C sadaļā Veselīgi – par to, kā iespējams palīdzēt bērnam pastiepties garumā, par draudīgu simptomu – elpas trūkumu trīs dažādu medicīnas nozaru speciālistu skatījumā un par ādas problēmām, ko radām sev paši, neatlaidīgi spaidot un nervozi knibinot pūtītes un pušumus. Šajā žurnāla daļā var lasīt arī par paņēmieniem pret zobu nodilumu.

Sīkāk pētām polinozi – alerģiju pret ziedputekšņiem, kas daudzus piemeklē tieši tagad, kad visapkārt plaukst pumpuri un uzzied koki un krūmi.

Vai taisnus matus iespējams sacirtot ilgviļņos bez ķīmijas? 36,6°C žurnāliste Aija Lietiņa uz savas ādas, precīzām – uz saviem matiem pārbauda tā sauktos bioilgviļņus.

Ik gadu pasaulē tiek apēsti miljoni ātri pagatavojamo nūdeļu jeb roltonu porciju. Kas slēpjas mazo, viļņoto makaroniņu paciņā? Noskaidrojam!

Ja laukā vējš, badmintonu uzspēlēt neizdosies, bet, lai spēlētu tenisu, vajadzīgs tīkls… Nekādu ierobežojumu toties nav, lai spēlētu spīdmintonu – rakešu sporta veidu, kas apvieno skvošu, badmintonu un tenisu. To var spēlēt pat naktī!

Lieldienas gaidot – dažas neparastākas receptes olu pagatavošanai: Benedikta ola salātos, groziņi ar citronu meringu un olu deserts ar cigoriņiem.

Rubrikā Nepadodos – stāsts par apbrīnojamo Maiju Vilmani, kurai ticības spēks palīdzējis uzveikt slimības un pašas vājības. Arī basām kājām sniegā nesalst, ja sirdi silda domas par Dievu!

Rubrikā Citāda dziedināšana – par astropsiholoģi Astru Cīruli. Viņa ir pārliecināta, ka ceļojumi tuvākos un senākos aizlaikos, arī iepriekšējās dzīvēs nav fantastu izdomāta iztēles rotaļa, bet vērā ņemams resurss dzīves sakārtošanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+