×
Mobilā versija
+11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
29. jūnijs, 2014
Drukāt

“36,6″ 2014. gada jūlijā

36_07

abonet_pogapirkt_poga

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNO NUMURU

Žurnāla 36,6 ºC jūlija numurā:

Transplantējot šūnas, pacientu var paglābt no kājas amputācijas. Par šo un citiem vēnu ķirurģijas karstajiem tematiem intervijā stāsta ārsts Vitālijs Zvirgzdiņš.

Rubrikā “Zem lupas” – viss sīki un smalki par endoprotezēšanu. Par faktoriem, kas veicina locītavu kaulaudu dilšanu, par profilaksi, par rindām uz operāciju, par atveseļošanos.

Izrādās, pirmsmenstruālais sindroms jeb PMS var būt saistīts ar skumjām, ka nav iestājusies grūtniecība. Par šo un citiem mazāk zināmiem PMS cēloņiem un metodēm, kā nepatīkamās izjūtas mazināt, viedokli izsaka trīs dažādi speciālisti.

Rubrikā “Sanatorijas” – par rehabilitācijas centru “Jaunķemeri”. Tur pieejamas gan dažādas ārstnieciskās programmas, gan sulu kūre un pat Pančakarma – organisma attīrīšanas kurss pēc ājurvēdas.

Medus ājurvēdā – īsts brīnumlīdzeklis, bet tikai mazās devās! Kāpēc to nedrīkst karsēt, ar ko atļauts un ar ko aizliegts medu sajaukt, – žurnāļa sadaļā “Vesels ēdis”.

Vasara ir piemērotākais laiks kādai sveigēšanas receptei. Kāpēc lai tā nebūtu melones un gurķu zupa no 36,6°C recepšu lappusēm?

Vislabāk slāpes remdē ūdens, tomēr – kādu izvēlēties? Ar gāzi vai bez, no avota vai ūdenskrāna? Noskaidrojam, kā ūdens ietekmē procesus organismā.

“Kā mizojat kartupeļus, cik bieži jums pūšas vēders?” Kādus jautājumus uzdod un kā darbojas tie, kas sola palīdzēt notievēt internetā un ko par tamlīdzīgām diētām domā speciālisti?

“Vecāki bija satriekti, raudāja, taču pats to uztvēru diezgan mierīgi. Ļoti ilgi nevarēju aptvert, kas īsti noticis,” par liktenīgo avāriju stāsta ratiņnieks Mārtiņš Oliņš. Viņš nevar staigāt, toties lieliski dejo un ar savām stiprajām rokām var tikt pat kokā!

Kā reaģēt, ja gadās sastapt tā dēvēto mētelīša virinātāju? Kā ekshibicionista uzvedību izskaidrot bērnam? Lasi rubrikā “Atklāti”.

Tā ir iespēja ieraudzīt neskartu dabas skaistumu – te krāces, te iežu atsegumi, te ūdenī ielīcis lapots zars, te gaisā uzspurdz zivju dzenis. Stāsts par zaļā tūrisma veidu – krastošanu.

Jau kopš bērnības Ivans Ņilovs aizrāvās ar motocikliem – pats saķīlēja un reiz pat pie vecmāmiņas uz Krieviju ciemos aizbrauca! Taču tad krita, savainojās un kļuva par invalīdu. Kā Ivanam izdevās tikt laukā no bezpalīdzīgā stāvokļa, aprakstīts rubrikā “Nepadodos”.

Kā parasti, žurnālā atradīsiet arī Mēness kalendāru, grāmatu apskatu un krustvārdu mīklu brīvajiem brīžiem. Aizpildot un atsūtot lasītāja anketu, piedalīsieties žurnāla “Medības” abonementa izlozē!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+