Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 22. jūnijs, 2017
29. aprīlis, 2014
Drukāt

“36,6″ 2014. gada maijā

366_052014

abonet_pogapirkt_poga

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNO NUMURU

Žurnāla 36,6ºC maija numurā lasiet:

“Mans bērns viens pats dzīvojas garderobē, kamēr visi pārējie ir nodarbībās. Prasīju audzinātājai: jums šķiet normāli, ka bērns šādi sevi izklaidē? Saņēmu atbildi, ka viņš katru dienu tā dara,” žurnālam 36,6 ° C stāsta Laima. Aināram diagnosticēja autismu un vēlāk to atklāja arī viņa jaunākajam brālītim. Kas tas ir un kā vecākiem pieņemt, ka viņu atvasei ir autiskā spektra traucējumi?

Kolēģi savulaik viņu saukāja par šamani, šarlatāni. Par spīti tam, adatu terapeite un homeopāte Anna Kaļķe jau padomju laikā pacientus pierakstīju pat četrus mēnešus uz priekšu. Pašlaik viņa ir cienīta un augstu vērtēta gan pacientu, gan citu ārstu vidū, taču nebeidz meklēt un izglītoties.

Rubrikā “Zem lupas” – antidepresanti. Tiem nudien nav pārlieku laba slava, taču, atbilstoši lietoti, šie medikamenti var palīdzēt pārvarēt grūtus dzīves brīžus, kā arī izārstēt depresiju.

Radiniekiem sāpošu sirdi jānoskatās, kā cilvēks smok, jo pat vistuvākais nevar palīdzēt otram elpot. Tāds ir skumjais stāsts par HOPS – hronisku obstruktīvu plaušu slimību, kam sevi nolemj neskaitāmi smēķētāji.

Vai viņi taisa jokus kā cirkā? Kāda ir daktera klauna darbdiena? Kas jāprot un jāzina, lai varētu strādāt bērnu slimnīcā? 36,6 ° C eksperimentē un darba gaitās novēro divus “dakterus” ar sarkanajiem bumbiņdeguniem.

Daži cilvēki emociju izpausmē līdzinās košam salūtam, citi turpretī vairāk atgādina svecīti, jo neizpauž emocijas vai reaģē blāvi un neizteiksmīgi. Kāpēc vieni ir “bremzes”, bet citi – “viesuļi”? Lasiet rubrikā “Psiholoģija”!

Rubrikā “Neparasts sports” – par petanku. Šī Latvijā pagaidām maz zināmā nodarbe uzskatāma par īstu tautas sporta veidu – nav vajadzīgi milzu ieguldījumi, bet par laukumu der vai katrs nomaļš lauku ceļš. Arī ārkārtīga fiziskā izturība vai veiklība nav nepieciešama. Patiks tiem, kuri raduši septiņreiz nomērīt un tad griezt!

Dīkdienība, garlaicība un nīkšana mums nav raksturīga! Uldis brauc ar velosipēdu, Anna kopš trīs gadu vecuma dejo, bijušais sports skolotājs Uldis aizrautīgi meklē arvien jaunus piedzīvojumus, Gunta orientējas mežā un bērnu audzināšanā, bet Rihards prieka pēc skrien. Visus šos žurnāla 36,6 ° C maija numura varoņus, tāpat kā daudzus lasītājus vieno prieks, ko sagādā izkustēšanās.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+