Mobilā versija
+3.9°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
1. janvāris, 2014
Drukāt

“36,6″ 2014. gada janvārī (1)

366_nr90

abonet_pogapirkt_poga

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNĀKO NUMURU

Žurnāla 36,6ºC janvāra numurā

Žurnāla 36,6°C 10 gadu jubilejas gadu ievadot – intervija ar ginekoloģi Margaritu Puķīti – vienu no pirmajām ārstēm, kuru iepazina jaunā izdevuma lasītāji. “Piedzīvots, ka agrākajām pusaudzēm, kas reiz bija manas pacientes, piedzimst pirmais, otrais, trešais bērns.”

To var mēģināt darīt mājās, bet pie speciālista, kaut arī dārgāk, iznāks ātrāk un efektīvāk. Rubrikā Zem lupaszobu balināšana.

Delikāta problēma, par ko pat ar ārstu grūti runāt: urīna nesaturēšana.

Mirklis aukstumā, un jaunība pagarinās, bet slimības met līkumu! Par vārgumu un tonusa trūkumu nesūdzas ne roņi, ne kriosaunas cienītāji.

Kad dzimta, kaut arī klāt neesot, sargā kā neredzams mūris. Rubrikā Eksperiments – dvēseles problēmu risināšanas seansā pēc Helingera metodes 36,6°C žurnāliste piedzīvo mistiskas ķermeniskas reakcijas un pārsteidzošu atvieglojumu.

Kāda ir pati pirmā garša, ko savā dzīvē sajūtam? Kā tā ietekmē ēšanas paradumu veidošanos bērniem? Kā panākt, ka mazā roka stiepjas nevis pēc saldumiem, bet burkāna vai brokoļa?

Kamanu, slēpotāju un riteņbraucēju vilcēji. Selga Amata iepazīst izturīgos sportistus haskijus – suņus, kurus ar pacietību un mīlestību iespējams padarīt par kompanjoniem aktīvā atpūtā.

“Viņš ieaicināja viesistabā, pastūma sānis lielo ēdamgaldu un uz grīdas paklāja sarkanu segu.” Kāda sieviete šokējoši atklāti stāsta par seksuālo varmāku – pašas vectētiņu, kurš viņu turpinājis izmantot vairāku gadu garumā. Vai viņa ir piedevusi savai mammai, kura zināja, bet neiejaucās?

Rubrikā Nepadodos – kā no huligāna un dzērāja Jevgeņijs kļuva par paklāju tīrīšanas uzņēmuma īpašnieku. Izšķirošais pavērsiens – meitiņas piedzimšana.

Pēc lasītāju lūguma atjaunojam rubriku! Uzšķir 2.lappusi un lasi Janvāra pieskārienus! Kur raudzīties, lai 2014. gads nebūtu tik smags kā 2013.?

Jauns Mēness kalendārs – ar veselīgiem ieteikumiem katrai dienai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Izlasīju interviju ar Margaritu Puķīti. Daktere tik kritiski un noliedzoši izsakās par grūtniecību pēc 35, pilnīgi sajūta, ka sievietes, kuras šajā vecumā grib mazuli, ir noziedznieces. Ja dakterei pašai negribās, ka kāds traucē viņas miegu, ja viņai šķiet, ka šāda mamma nevar kopā ar bērnu slēpot, braukt ar ragaviņām un dauzīties, tad problēma ir pašai dakterei ar dzīves uztveri, savas nevarēšanas un negribēšanas pierakstot visām sievietēm pēc 40.

Draugiem Facebook Twitter Google+