Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
15. aprīlis, 2014
Drukāt

Balvos ar krāšņu gājienu sākušās Mākslas dienas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šodien, 15. aprīlī, Balvu Mākslas skolas audzēkņi, skolotāji un atbalstītāji ar krāsainu gājienu atklāja “Mākslas dienu 2014” pasākumus Balvos, vēsta pašvaldība.

Gājiena dalībnieki apciemoja Balvu pilsētas iestādes, dalīja informatīvas lapiņas par Mākslas dienu pasākumiem un pielika afišas pie informācijas stendiem. Gājiena noslēgumā Balvu Centrālajai bibliotēkai pasniedza dāvanu – mākslas skolas audzēkņu veidoto grāmatu “Trollīšu paslēpes”, kas tapusi sadarbībā ar grāmatu ilustratori Ilzi Dambi.

Gājiena dalībnieki apciemoja arī Balvu novada pašvaldību, kurai pirmajai būs jāizpilda akcijas “Mākslas dienu ceļojošā glezna” noteikumi. Šīs akcijas mērķis ir visām Balvu pilsētas iestādēm izveidot vienu kopīgu gleznu.

“Mākslas dienu 2014” ietvaros šonedēļ, 17. aprīlī, vēl paredzēta Balvu Mākslas skolas radošā kolektīva darbu izstādes “Kopā” atklāšana Balvu Kultūras un atpūtas centrā.

23. aprīlī plkst. 10.00 Balvu pamatskolā Vizuālās mākslas konkursa “Mana ģimene” darbu izstādes atklāšana un laureātu apbalvošana.

30. aprīlī plkst. 15.00 Balvu Mākslas skolas izstāžu zālē, tikšanās ar mākslinieci, kolorītu personību Vēsmu Ušpeli. Mākslinieces darbu izstādes atklāšana. Un tikai šo vienu dienu – iepazīšanās ar Kroma kolna bruolistes viduslaiku karavīru ekipējumu – bruņinieku krekliem, bruņu cepurēm, zobeniem.

Mākslas dienu mērķis ir reizi gadā visā Latvijā, šogad no 15. aprīļa līdz 15. maijam, pievērst uzmanību radošām izpausmēm. Visas iestādes, kas nodarbojas ar mākslinieciskām aktivitātēm, radošās studijas un mākslinieki šajās dienās priecē ikvienu interesentu.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+