Mobilā versija
+18.0°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
5. jūnijs, 2014
Drukāt

Zīlēšana pēc dzimumzīmēm: ko par cilvēku vēsta mazie punktiņi uz ādas (9)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Gan dedzina uz sārta, gan sajūsminās


Dzimumzīmes uz cilvēku ķermeņa jau daudzus gadsimtus rada dažādas asociācijas. Bija laiks, kad dzimumzīmju dēļ sārtā dedzināja sievietes, apsūdzot viņas par raganām. Daudzus gadus vēlāk – gluži pretēji – cilvēki sajūsminājās par mazajām zīmītēm uz sava ķermeņa. Sievietes speciāli zīmēja sev uz sejas vai kakla dzimumzīmes, tādējādi cerot pievērst sev vīriešu uzmanību.

Ir tādi cilvēki, kuri ir iemācījušies noteikt nākotni pēc dzimumzīmju atrašanās vietas uz cilvēka ķermeņa. Šāda zīlēšana ir zināma jau kopš piecpadsmitā gadsimta. Pēc šiem mazajiem punktiņiem var noteikt cilvēka raksturu un arī nākotnē gaidāmos notikumus. Aplūkojot cilvēka ķermeni virzienā no augšas uz leju, noskaidrosim, ko dzimumzīmes mums var pavēstīt.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Es laikam būšu viss no visa manas dzimumzīmītes ir visur 😀

 2. ka paliek ar kaklu?
  ja ir starp padusi un atslegas kaulu?

 3. Un ja dzimumzīme ir uz pirksta?

 4. Man ir zem acs dzimumzime un uz kajas locitavas, un ka tad ir?

 5. Kā paliek ar kaklu?

 6. Kas nozīmē, ja visur ir pa dzimumzīmei vismaz? Uz katras ķermeņa daļas ir dzimumzīme

 7. Un kā ir ar dzimumzīmēm uz vēdera?

 8. un kas ir ja dzimumziimes ir abaas padusees ?

 9. Gribēju pavaicāt, ko jūs saprotat ar jēdzienu deguna pamatne?
  Tā ir domāta:
  deguna mugura;
  Augšlūpa (ādas daļa no septum nasi, sulcus nasolabialis līdz augšlūpas apakšējai robežai ) <– šādu pieņēmumu varam izdarīt pēc bildes;
  Vaigu daļas rieva starp acs mediālo kaktiņu un deguna spārnu laterālo robežu?

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (3)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+