Mobilā versija
-1.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
1. decembris, 2015
Drukāt

3D gudrā lampiņa

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Nanoleaf Ivy” – tā sauc LED viedo lampiņu, kuras diodes ir vērstas uz ārpusi. Patērējot vien 7,5 W enerģiju, lampiņa rada lielisku 800 lumenu spilgtumu.

Taču par to būs jāmaksā – divas lampiņas un to kontroles ierīce maksā apmēram 90 eiro. Kontroles ierīci varēs darbināt jebkura “Apple HomeKit” mājas kontroles sistēma, kas iebūvēta gan “iPhones”, gan “iPad” aparātos, un tās darbina jaunākā “Apple” operētājsistēma. Tādējādi lampiņu varēs kontrolēt arī ar “Siri” balss kontroli – to varēs ieslēgt un izslēgt, padarīt spilgtāku vai tumšāku utt

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (3)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+