Mobilā versija
Brīdinājums +13.0°C
Māris, Mārica, Maigurs
Ceturtdiena, 21. septembris, 2017
22. jūlijs, 2014
Drukāt

4 idejas, kā atgūties pēc slikta pirmā randiņa un rast otro iespēju (1)

1. Piedāvā paskaidrojumu

1no4
pirmais_randins_paris
Foto – Shutterstock

Satikšanās ir grūta, taču atstāt labu iespaidu dažreiz ir vēl grūtāk. Kad iepazīsties ar kādu, ar kuru, tev šķiet, varētu izveidoties attiecības, uztraukums var ņemt virsroku un var neizdoties būt tev pašam. Pārdzīvojot sliktu pirmo randiņu, varētu domāt – vai ir kāda iespēja atjaunot saikni ar jauniepazīto cilvēku?

Jo ātrāk tu atzīsi, ka randiņš bijis neveiksmīgs, jo labāk. Ja uztraukums bija galvenais vaininieks, tad nebaidies to atzīt. Uztraukums par pirmo randiņu var aizēnot iespaidus par tavu patieso personību un izraisīt pat fiziskus simptomus kā svīšanu un elpas trūkumu. Atvainojoties savam partnerim par neveiklību, otrai pusei tas var šķist mīļi. Pat tad, ja bija cits iemesls, kāpēc tev nebija labs garastāvoklis, piemēram, slikta diena darbā vai problēmas ģimenē, piedāvājot paskaidrojumu, tu bruģē otro iespēju uz satikšanos.

  1. Piedāvā paskaidrojumu
  2. Dod sev pārtraukumu
  3. Izmanto humoru
  4. Uzaicini uz otro randiņu

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Aizmirsa, visvairāk lietoto – piemauties aiz bēdām….

Padomi ceļotājiem uz Āziju; mācies kaulēties, bet nebaro pērtiķus!Pēdējos gados arvien vairāk ceļotāju vēlas doties iepazīt Taizemi, Vjetnamu, Šrilanku, Indiju, kā arī citas Āzijas reģiona valstis. Kad Latvijā jau valda rudens vai ziema, šīs valstis lutina ar lieliskiem, saulainiem un īsteni vasarīgiem laika apstākļiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+