Mobilā versija
Brīdinājums +10.8°C
Vitolds, Lolita, Letīcija
Otrdiena, 30. maijs, 2017
22. jūlijs, 2014
Drukāt

4 idejas, kā atgūties pēc slikta pirmā randiņa un rast otro iespēju (1)

1. Piedāvā paskaidrojumu

1no4
pirmais_randins_paris
Foto – Shutterstock

Satikšanās ir grūta, taču atstāt labu iespaidu dažreiz ir vēl grūtāk. Kad iepazīsties ar kādu, ar kuru, tev šķiet, varētu izveidoties attiecības, uztraukums var ņemt virsroku un var neizdoties būt tev pašam. Pārdzīvojot sliktu pirmo randiņu, varētu domāt – vai ir kāda iespēja atjaunot saikni ar jauniepazīto cilvēku?

Jo ātrāk tu atzīsi, ka randiņš bijis neveiksmīgs, jo labāk. Ja uztraukums bija galvenais vaininieks, tad nebaidies to atzīt. Uztraukums par pirmo randiņu var aizēnot iespaidus par tavu patieso personību un izraisīt pat fiziskus simptomus kā svīšanu un elpas trūkumu. Atvainojoties savam partnerim par neveiklību, otrai pusei tas var šķist mīļi. Pat tad, ja bija cits iemesls, kāpēc tev nebija labs garastāvoklis, piemēram, slikta diena darbā vai problēmas ģimenē, piedāvājot paskaidrojumu, tu bruģē otro iespēju uz satikšanos.

  1. Piedāvā paskaidrojumu
  2. Dod sev pārtraukumu
  3. Izmanto humoru
  4. Uzaicini uz otro randiņu

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Aizmirsa, visvairāk lietoto – piemauties aiz bēdām….

Jauna džinsu mode: apakšmala atirusi un nevienādi nogriezta! (2)Džinsi ar nevienādu, atirušu apakšmalu ir karstākais šīs vasaras jaunums, ko modes blogeri jau pamanījušies nodēvēt par “jauno melno”.
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+