×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
28. aprīlis, 2015
Drukāt

4. maijā ģimenes gaidīs sarīkojums “Visi ceļi ved uz Rīgu!”

Foto-LETAFoto-LETA

Svētku dienā, 4. maijā, iedzīvotāji, bet jo īpaši ģimenes ar bērniem, gaidītas Vērmanes dārzā pasākumā “Visi ceļi ved uz Rīgu!”, kur varēs darboties radošajās darbnīcās, iesaistīties sporta aktivitātēs un baudīt svētku koncertu Vērmanes dārza estrādē.

Parkā bērniem būs iespēja darboties radošajās darbnīcās, izgatavojot gaisa pūķi, stādot puķes, veidojot ziedu kompozīciju un smilšu mandalu, apgūstot zināšanas par lauku sētu un Latvijas dabu, un, protams, aktīvi sportojot.

Līdztekus tam parka estrādē no plkst. 12 līdz pat plkst. 18.30 notiks koncerts ar deju kolektīvu, folkloras kopas, čellistu grupas, deju studijas un Latvijā populāru dziedātāju un mūziķu uzstāšanos.

Valsts svētkos, 4. maijā, Rīgā paredzēta plaša kultūras pasākumu programma, tajā skaitā svinīgais pasākums pie Brīvības pieminekļa un kompozīcijas “Ziedu Latvija” veidošana, dienas un vakara koncerts Doma laukumā, deju lielkoncerts “Dod man spēku, dod man laiku” Ķīpsalas hallē, tradicionālais 4. maija Latvijas filmu maratons kinoteātrī “Splendid Palace”, kā arī izstādes un koncerti Rīgas kultūras centros.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+