×
Mobilā versija
+10.2°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
28. septembris, 2015
Drukāt

4. oktobrī notiks labdarības orientēšanās sacensības. Varēs satikties ar patversmes iemītniekiem

Foto - Aigars BokānsFoto - Aigars Bokāns

Pavadi nedēļas nogali kompānijā, kas nepieviļ. Piedalies labdarības orientēšanās sacensībās “Robins mežā. Rudens posms” 4.oktobrī.

“Satikties ar patversmes iemītniekiem sportiskā, aizraujošā un rosīgā gaisotnē un ar savu priecīgo piedalīšanos sniegt reālu un taustāmu labumu mūsu labsirdīgākajai un godīgākajai sabiedrības daļai – suņiem -, to garantē labdarības orientēšanās sacensības. “Robins mežā” jau pierādījis sevi ar lielisku atmosfēru, aicinošiem atbalstītājiem un atraktīviem dalībniekiem, un arī šoreiz- 4.oktobrī- katram no mums ir iespējams savu nedēļas noslēgumu pavadīt kompānijā, kas nepieviļ nekad. Viņi, manuprāt, ir labākie pavadoņi orientējoties ne vien sportā, brīvdienās, spēlēs, bet katru dienu mūsu ikdienā. Manā noteikti” saka Juglas dzīvnieku patversmes “Labās mājas” rīkoto labdarības orientēšanās sacensību “Robins mežā. Rudens posms” patronese, aktrise Dārta Daneviča.

Jau ceturto reizi Juglas dzīvnieku patversmei “Labajās mājas” pieguļošajā meža teritorijā orientēšanās kustība “Magnēts” izvieto trasi ar kontrolpunktiem, ko 4.oktobrī būs jāatrod labdarības orientēšanās sacensību dalībniekiem. Startēt iespējams piecās kategorijās – „Es un mans suns mežā”; „Es un patversmes suns mežā”; „Es mežā”; „Komanda mežā” un „Ģimene mežā”.* Pasākuma norises vieta Rīga, Juglas ielā 18F, sacensību sākums plkst. 12:00. Dalībnieku iepriekšreģistrācija līdz 2.septembrim.

“Par tradīciju kļuvis rīkot “Robins mežā” divas reizes gadā, nu pienācis laiks Rudens posmam, kā norises datums šogad sakrīt ar dzīvnieku aizsargiem visā pasaulē būtisku datumu 4.oktobri – Vispasaules dzīvnieku aizsardzības dienu. Mūsuprāt, tā ir vēl spēcīgāka motivācija šajā dienā būt kopā ar mūsu draugiem suņiem, lai kopīgi paavdītu sportisku dienu līdzīgi un pozitīvi domājošu cilvēku lokā”, atzīmē patversmes pārstāve Linda Zirdziņa.

*Interesentus lūdzam rūpīgi iepazīties ar sacensību noteikumiem un reģistrācijas kārtību patversmes mājaslapā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+