×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
24. septembris, 2014
Drukāt

4. oktobrī notiks Stila diena “2015. gada rudens – ziemas modes tendendes”

stila-diena

Iestājoties rudens sezonai, Alises Rozes Dizaina Studija/mācību centrs aicina uz stila dienu 4. oktobrī no plkst. 11:00 līdz 14:00, kurā pie kafijas vai tējas tases profesionālās stilistes Jeļena Veličko un Inetas Lesīte Jums iepazīstinās ar aktuālajām tendencēm 2015.gada rudens – ziemas sezonai, kā arī būs ieskats aksesuāru, stila akcentu un vīriešu modes pasaulē! Sadarbībā ar profesionālas kosmētikas brendu “Stage Line” tiks prezentēts arī šī sezonas aktuālais make-up, turklāt ikvienam būs iespēja izmēģināt kosmētikas piedāvājumu uz savas ādas! Dalība stila dienās 5,00 Eur vienai personai, nākot kopā ar savu draudzeni vai draugu – 7,00 Eur.

Stila dienas programmā:
 11:00 – 12:00 stilistes Jeļenas Veličko prezentācija par svaigākajām modes tendencēm 2015. gada rudens – ziemas sezonai.
 12:15 – 13:15 stilistes Inetas Lesītes prezentācija par moderniem aksesuāriem un to saskaņošanu. Ieskats vīriešu modes tendencēs 2015. gada rudens – ziemas sezonai.
 13:15 – 14:00 “Stage Line” rudens make-up kolekcijas prezentācija.
Jeļeņa Veļičko profesionālo pieredzi ir guvusi Birutas Mageles Starptautiskajā stilistu skolā un regulāri savas zināšanas papildinājusi, apmeklējot slavenu stilistu un vizāžistu seminārus un meistarklases. Sadarbojas un konsultē dažādas reklāmas un pasākumu aģentūras, kā arī foto studijām. 2005. Gadā ieguvusi 1.vieta 4. Baltijas body-art konkursā „No haosa līdz haosam” , savukārt 2006. gada piedalījusies „World bodypainting festival” Seebodenā, Austrijā.

Ineta Lesīte ir saņēmusi Latvijas Amatniecības Kameras vizāžista amata meistara diplomu, kā arī ir Baltijas Imidža Speciālistu Asociācijas pārstāve, turklāt skaistumkopšanas jomā darbojas vairāk kā 14 gadus, regulāri papildinot zināšanas Latvijas un Eiropas rīkotajās mācību konferencēs un semināros. Konsultē un sadarbojas ar dažādiem žurnāliem un TV raidījumiem, Latvijas uzņēmumiem un skolām, sieviešu un jauniešu atbalsta centriem, vada izbraukuma lekcijas un seminārus, kā arī 2013.gadā sadarbībā ar izdevniecību “Jumava” izdevusi grāmatu “Stila noslēpumi”. Ineta saka: „Skaistums ir dabas harmonija”.

Esiet laipni gaidīti šī gada 4 oktobrī, plks 11:00 Alises Rozes Dizaina Studijas telpās Kr.Barona 59-61. Jāpiesakās. Vietu skaits ierobežots!!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+