Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Māris, Mārica, Maigurs
Piektdiena, 22. septembris, 2017
18. jūlijs, 2016
Drukāt

4 pazīmes, kas liecina, vīrietis pamatīgi “ieķēries”

1. Viņš nemitīgi knosās un grozās

1no4
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Var būt vairāki iemesli, kādēļ tavs vīrietis savas simpātijas pret tevi neizrāda atklāti. Iespējams, viņš ir tavs kolēģis, jogas skolotājs vai pat mīļotā cilvēka labākais draugs!

Labā ziņa ir tāda, ka iemīlējies vīrietis var maskēties, cik viņš grib, taču patiesība agri vai vēlu nāk gaismā, jo viņu ķermenis uz uzvedība melot neprot, līdz ar to esam apkopojuši 4 pazīmes, kas ļaus Tev noteikt, vai šis vīrietis pret Tevi jūt ko vairāk par vienkārši draudzīgām jūtām!

Vairumu vīriešu pamatīgi mulsina saruna ar seksīgu sievieti, un, cenšoties noslēpt iemīlēšanos, viņi kļūst vēl nervozāki. Lai apvaldītu savu kaisli, iemīlējies vīrietis knosās un dīdās, tāpēc pavēro sava sarunu biedra uzvedību un izdari secinājumus, proti, ja vīrietis ik pa laikam apskata savus nagus, aiztiek savas drēbes vai knibina alus pudeles etiķeti, viņš par Tevi sapņo dienu un nakti!

  1. Viņš nemitīgi knosās un grozās
  2. Viņš izklausās pēc Rasela Krova vai Disneja varoņa
  3. Viņš “spļauj” laukā Saimona Kovela cienīgas piezīmes
  4. Viņš ir ieciklējies uz jokiem

Pievienot komentāru

Padomi ceļotājiem uz Āziju; mācies kaulēties, bet nebaro pērtiķus!Pēdējos gados arvien vairāk ceļotāju vēlas doties iepazīt Taizemi, Vjetnamu, Šrilanku, Indiju, kā arī citas Āzijas reģiona valstis. Kad Latvijā jau valda rudens vai ziema, šīs valstis lutina ar lieliskiem, saulainiem un īsteni vasarīgiem laika apstākļiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+