×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
25. jūlijs, 2017
Drukāt

4 pazīmes, kas raksturo profesionālu riepu centru

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

Tāpat kā savu veselību vēlamies uzticēt zinošam un uzticamam ārstam, tāpat arī savu automašīnu vajadzētu uzticēt tikai profesionāļiem. It īpaši, ja runa ir par riepām un ritošo daļu, jo tas ir pamatu pamats, lai automašīna uz ceļa būtu droša un labi vadāma. Tāpēc ir jāatrod riepu cents, kam var uzticēties.

Riepu centri specializējas darbam tieši ar riepām, nodrošinot to tirdzniecību un vēl citus ar riepām saistītus pakalpojumus. Tomēr šajā pakalpojumu segmentā klientiem var būt grūtības saprast, kurš riepu centrs tiešām ir profesionāls un spēs apmierināt visas prasības pēc augstas kvalitātes servisa. Tālāk apkopotas dažas pazīmes, kas palīdzēs atpazīt profesionālu riepu centru, jo labāk to atrast uzreiz, nevis tikai pēc nepatīkamas pieredzes.

  1. Plaša riepu izvēle no vadošajiem ražotājiem un visos cenu segmentos

Nopietns riepu centrs domā par to, kā piesaistīt plašu klientu loku, tāpēc riepu klāstu veido pēc iespējas plašu, panākot to, ka piemērotas riepas var atrast katrs klients, kurš pie viņiem ir iegriezies. Automašīnu marku un modeļu ir ļoti daudz, Latvijā ir arī ļoti plašs diapazons tieši auto vecuma ziņā, tāpēc arī prasības pēc dažādu parametru riepām ir tirgotāju ikdiena. Un tas būtu tikai loģiski, ka riepu centrs, kurā pircējs vēršas, spēj piedāvāt tieši to, kas viņam ir nepieciešams. Pazīme, kas liecina par to, ka šajā vietā varat meklēt labas riepas, ir tas, ka pārdevējs piedāvā visu vadošo riepu ražotāju produkciju — no premium līdz budžeta variantiem.

  1. Pieejama ekspertu palīdzība riepu izvēlē

Ne visi riepu pircēji zina, kas viņiem ir nepieciešams, tāpēc cer, ka riepu centrs būs tā vieta, kur varēs tikt ar šo jautājumu skaidrībā, saņems kompetentu palīdzību un riepas, kas tiešām atbilst automašīnai un braukšanas vajadzībām. Tāpēc profesionāls riepu centrs noteikti atpazīstams ar to, ka tajā strādā zinoši eksperti, kuriem ir liela pieredze riepu jautājumos. Viņi vienmēr ir laipni un gatavi palīdzēt katram pircējam piemeklēt automašīnai piemērotas riepas. Šādā gadījumā profesionāla riepu centra darbinieka prioritāte ir nevis iedot pircējam to, kas ir dārgāks, bet to, kas ir piemērotāks no visiem aspektiem.

  1. Tiek nodrošināta arī riepu montāža

Labs riepu pārdevējs zina, ka pircējs lielākoties ir aizņemts un negrib daudz klapatu, klients grib ātri saņemt augstas kvalitātes pakalpojumu. Tāpēc profesionāls riepu centrs spēs klientam reizē ar riepu iegādi nodrošināt arī to montāžu. Diez vai pircējs vēlas pēc riepu iegādes vēl braukāt pa pilsētu un meklēt, kurā servisā un pēc cik ilga laika vispār varēs jaunās riepas uzmontēt. Tāpēc profesionālā riepu centrā ir pilns pakalpojumu komplekts, kas sākas ar īsto riepu izvēli un noslēdzas ar riepu montāžu, savirzes un riepu spiediena pārbaudi. Ideālā variantā klients var riepu centrā arī uzglabāt to riepu komplektu, kas šobrīd nav nepieciešams.

  1. Pirkumi un komunikācija arī internetā

Tieši šis ir ļoti būtisks punkts, kas raksturo profesionālu un arī mūsdienīgu riepu centru. Patērētāji jau sen ir pieraduši, ka internets ļauj visu paveikt ātrāk un ērtāk. Tāpēc šīm tendencēm līdzi jāseko visām nozarēm. Arī auto pasaulei, kas jau lielā mērā veiksmīgi arī notiek.

Kāpēc gan pircējs jau mājās nevarētu riepu centra mājaslapā apskatīties, kāds ir riepu piedāvājums un cenas? Kā arī uzzināt citu interesējošu informāciju, nedodoties uz riepu centru? Komunikāciju ar potenciālo klientu jāspēj efektīvi un kvalitatīvi veikt arī ar interneta starpniecību. Klienti to novērtē, jo tas ir ērti, ka var riepas pasūtīt internetā, var pieteikties riepu montāžai un citiem pakalpojumiem. Tāpat profesionāls riepu centrs spēs vienlīdz kvalitatīvi apkalpot klientu no jebkuras Latvijas vietas, nodrošinot pircējam ērtāko apmaksas un riepu piegādes veidu, garantējot visu patērētāju tiesību aspektu ievērošanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+