Horoskopi un mistika
Horoskopi

4 zodiaka zīmes, kas uzvar jebkurā strīdā0

Foto – Shutterstock

Pat nedomā sākt strīdu ar kādu no šo zodiaka zīmju pārstāvjiem – tu vienalga zaudēsi. Šie ir visvarenākie taisnības meklētāji uz planētas Zeme un viņi vienmēr vēlas (kā arī to panāk), ka pēdējais vārds pieder viņiem. Atceries to ikreiz, kad vēlies uzsākt diskutēt ar kādu no šiem cilvēkiem. Ieteicams netērēt tam laiku, jo viņi tāpat šajā strīdā uzvarēs.

1. Vērsis

Ietiepīgais un praktiskais Vērsis jebkuru strīdu uztver kā izaicinājumu. Viņš diezgan ātri aizsvilstas un nekad neatsakās no cīņas, kurā skaidri zina, ko vēlas panākt un kā – uzvarēt. Par cik Vērši pēc dabas ir ļoti konservatīvi, viņi visiem spēkiem cenšas atturēties no dažādām jaunām idejām un pēkšņām izmaiņām. Iesaistīties ar viņiem strīdā ir ļoti riskanti, jo diez vai jūs šo Vērsi spēsiet paņemt “aiz ragiem” un savaldīt. Viņš nekad neatteiksies no saviem vārdiem un neatkāpsies pat tad, ja viņš kļūdās.

2. Lauva

Necenties aizskart šo cilvēku godu. Cīņa ar Lauvām ir ļoti bīstama spēle, tiesa, kā jau ar jebkuru plēsēju. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji lieliski zina, kā uzvarēt strīdā un jau no dzimšanas brīža lieliski prot aizstāvēt savas tiesības un savu viedokli. Tikai aizvaino Lauvu (kaut vai nejauši) vai pasaki kaut ko viņam iebilstot, un viņi bez žēlastības uzklups tev, liekot saprast, kurš te ir džungļu karalis.

3. Skorpions

Saistītie raksti

Skorpions no citām zodiaka zīmēm atšķiras ar savu impulsīvo dabu. Viņu var ļoti ātri aizvainot, jo šīs zīmes cilvēki ir emocionāli nestabili. Turklāt viņiem piemīt kāds ļoti nesmuks niķis – lai uzvarētu strīdā, viņi momentā ieņem uzbrukuma pozu, vai vēl ļaunākā versijā – kļūst nikni līdz baltkvēlei, neļaujot oponentam nemaz uzsākt runu. Turklāt jebkurā strīdā šie cilvēki vienmēr būs uzvarētāji. Ar to, gluži vienkārši, ir jārēķinās, kad runa ir par Skorpionu. Viņi prot zibenīgi atrast tavu vājo vietu un metodiski to izmantot strīda laikā.

4. Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir ļoti spēcīga un dominējoša personība, kas ļoti ciena taisnību, tāpēc vislielākais neprāts būtu sākt strīdu ar šo cilvēku, ja tu tā īsti neesi pārliecināts par savu patiesību. Ūdensvīri ir ietiepīgi un ārkārtīgi daiļrunīgi – pārliecināt viņus strīdā par pretējo viedokli ir vienkārši neiespējami. Viņš tevi meistarīgi “iznīcinās” ar savu intelektu – šis ir brīnišķīgs veids, kā uzvarēt strīdā un viņi to lieliski apzinās. Bez tam, viņi ir sarkasma karaļi un šādas tādas frāzes prot izmantot tik ļoti meistarīgi, ka pēc pirmajām divām minūtēm tu ļoti nožēlosi, ka vispār uzsāki ar viņu diskusiju.

LA.lv