Horoskopi un mistika
Ezoterika

4 zodiaka zīmes, kuras savā tēlā dod priekšroku melnajai krāsai0

Foto: Pixabay

Melnā ir īpaša krāsa. Ja precīzāk, tad melnā krāsa ir jebkādas krāsas trūkums, gaismas plūsmas neesamība.

Melnās krāsas negatīvais raksturs bieži asociējas ar dzīves enerģijas deficītu, sēru simbolu, nāvi. Psiholoģijā melnā krāsa bieži saistās ar protestu vai agresiju. Bet dzīvē šī krāsa nereti ir svinīga, mīklaina un pievilcīga.

Astrologi apgalvo, ka vairākas zodiaka zīmes dod priekšroku melnajai krāsai savā apģērbā un tēlā. Katra no tām nakts krāsai piešķir savu interpretāciju, jēgu, filozofiju. “Cilvēki melnā” – kuru horoskopa zīmju pārstāvji tie ir?

Skorpions

Skorpions ir noslēpumains, mīklains, mistisks. Viņa planēta ir Plutons, pazemes pasaules aizgādnis. Skorpions vienmēr ir gatavs ieskatīties mazliet dziļāk bezdibenī, biedējošajā un baismīgajā. Viņu intriģē viss, kas iziet ārpus ierastā robežām un ko citi cilvēki uzskata par aizliegtu. Domājams, ka tieši tāpēc Skorpions dod priekšroku melnajai krāsai ne tikai apģērbā, bet arī interjerā. Apvienojumā ar sarkanu krāsu melnā krāsa sniedz ārkārtīgi spēcīgu enerģiju un spēku, ko Skorpions bieži nespēj kontrolēt.

Strēlnieks

Strēlnieks ir brīvību mīloša un spēcīga zodiaka zīme, filozofs un ceļotājs. Viņš tiecas izprast parādību cēloņus un lietu dabu. Vienmēr cenšas uzzināt un saredzēt nedaudz dziļāk par pārējiem, meklē dziļāku patiesību, kāri uzsūc plašas zināšanas. Strēlnieki, šķiet, vairāk nekā citas zodiaka zīmes tiecas ignorēt noteikumus, likumus un sabiedrības normas, asi reaģējot tikai uz kliedzošiem taisnīguma pārkāpumiem. Melnā krāsa Strēlniekam ir dziļuma, patiesības, Visuma bezgalības krāsa. Starp citu, melnā krāsa viņam ļoti piestāv.

Mežāzis

Mežāža aizgādnis ir Saturns, disciplīnas un karmas planēta. Mežāzis ir autoritārisma, pakļaušanās un soda, pamācību un pārvaldības zīme. Pārsteidzoša zodiaka zīme, bieži vien ar nerealizētu likteni un neatklātām iespējām. Uzvilkta atspere, kas gatava atklāt savu skarbo, dažkārt nežēlīgo enerģētisko potenciālu. Mežāzim melnā ir autoritāras varas krāsa.

Ūdensvīrs

Ūdensvīra aizgādnis ir Urāns, revolūciju, globālu pārmaiņu, dumpīguma un radikālas domāšanas planēta. Ūdensvīrs maina pasauli, nevis piemērojas tai. Viņš nepazūd pūlī – viņš ved to aiz sevis. Ūdensvīram melnā krāsa ir anarhijas, radikālisma un dumpinieciskuma krāsa.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv