Horoskopi un mistika
Ezoterika

4 zodiaka zīmes, no kurām jūs nesagaidīsiet līdzcietību0

Foto: Pexels

Nekas nevar kļūt par iemeslu tam, lai šo zodiaka zīmju pārstāvju sirdis atkustu un viņi ar vieglumu piedodu kādam, kas viņu priekšā ir grēkojis.Viņi nav gatavi kompromisiem, nezina vārdu “empātija” un neprot izrādīt līdzcietību.

Kas gan viņi ir?

Vērsis

Vērsim nav raksturīgi pieņemt kompromisus. Vairumā gadījumu viņi ir ļoti principiāli un nemaina savus lēmumus pat tad, kad viņiem tas var dārgi maksāt. Vērsis nekad nepiedos citu cilvēku pāridarījumus un aizvainojumu. Esiet droši, viņš jums atriebsies tā vai citādi tiklīdz parādīsies tāda iespēja.

Vērši uzskata, ka citiem cilvēkiem pašiem ir jāatbild par savu rīcību, tāpēc, ja jums ir nepieciešama līdzcietība, šīs zodiaka zīmes pārstāvji pavisam noteikti nebūs pareizais adresāts.

Svari

Katru reizi, kad kāds lūdz palīdzību Svariem, viņi izliekas to nedzirdam un izrāda pilnīgu ignorēšanu. Ticiet, viņi jūs tā arī nesadzirdēs, kamēr vien jūs runāsiet par “palīdzību”. Nemeklējiet pie viņiem līdzcietību vai spēju iedziļināties citu problēmās.

Vislielākais Svaru sapnis ir – kaut visi liktu viņu mierā. Starp citu, viņi patiešām bieži to norāda, pat saviem tuviniekiem. Viņi nevēlas dzirdēt, ka kādam pasaulē ir kādas problēmas – tas gluži vienkārši neattiecas uz viņiem. Grūtos brīžos Svari arī paši rūpes par sevi un uzskata, ka tieši tā ir jārīkojas ikvienam.

Skorpions

Pat tad, kad jūs vēl tikai klāstīsiet viņiem par savu problēmu, jūs jau sapratīsiet, ka patiesībā tam, ko jūs darāt, nav ne mazākās jēgas. Vai nu jūs sagaida atteikums vai pilnīga ignorēšana. Jebkurā gadījumā – Skorpions nav īstais, pie kura doties, lai atrisinātu kādu problēmu, kas neattiecas uz viņu pašu.

Un vēl ir svarīgi atcerēties, ka Skorpions neaizmirst pat vissīkākos pāridarījumus. Gadījās nodarīt pāri Skorpionam? Gatavojies karam!

Mežāzis

Saistītie raksti

Palīdzības nebūs. Viss, ko jūs sagaidīsiet ir apmēram šāda frāze: “Jā, tā dažreiz gadās.” Un tas arī viss. Lielāko savas dzīves daļu Skorpioni dzīvo pilnīgas bezrūpības fāzē un viņus nekādā veidā netraucē citu cilvēku problēmas.

Viņi uzskata, ka pieaugušiem cilvēkiem ir jāatbild par savu rīcību un par saviem vārdiem. Un problēmas ir jārisina tiem, kas tās ir “savārījuši”.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv