Horoskopi un mistika
Horoskopi

4 zodiaka zīmju pārstāvji, ar kuriem labāk draudzēties nekā karot0

Foto: Unsplash

Astrologi apgalvo, ka cilvēkiem, kas ir dzimuši vienā no šīm 4 zodiaka zīmēm, piemīt ārkārtīgi spēcīgs raksturs. Ja jūs kādam no viņiem šķērsosiet ceļu, tad būs tikai divi varianti: vai nu ātri atvainoties un lūgt piedošanu, cerot, ka viņi piedos vai arī mukt, ko kājas nes…

Lai arī kā tur nebūtu, šo cilvēku raksturs ir patiešām pārsteigumu pilns. Ar viņiem ieteicams uzturēt draudzīgas attiecības nevis karot. Jo viņi taču vienmēr panāk savu!

Auns

Auni ir īsti dumpinieki, vienmēr gatavi cīnīties par saviem uzskatiem un ideāliem. Viņi ir ļoti patmīlīgi un nekad neļaus diktēt viņiem kādus noteikumus vai vēl trakāk – draudēt. Taču kā jau īstens supervaronis, Auns nekad savu spēku neizmantos pret cilvēkiem tādā veidā, lai viņiem kaitētu. Jūs nekad nesastapsieties ar Auna ļaunumu vai ietiepību tikai tāpēc vien, ka viņš ir bijis sliktā garastāvoklī. Taču jums ļoti, ļoti nepaveiksies, ja jūs aizvainosiet viņu vai kādu viņam mīļu cilvēku. Tad gan ir tikai viens ieteikums – bēdziet!

Vērsis

Diez vai raugoties uz maigo un labestīgo Vērsi, jums varētu rasties aizdomas, ka šajā cilvēkā mīt neizzināms spēks, kas var izlauzties uz āru. Taču te būs vietā teiciens – nevērtē grāmatu pēc tās vāka! Vērši kļūs ārkārtīgi nikni, pamanot, ka kāds dara pāri, piemēram, cilvēkiem, ko viņi mīl. Turklāt tas attiecas uz visu, kas Vēršiem ir tuvs – arī uz lietām. Pamēģiniet Vērsim atņemt to, kas viņam pieder, un jūs ļoti īsā mirkļa laikā ieraudzīsiet kā no nosvērta cilvēka jūsu priekšā ir satrakojies Vērsis.

Mežāzis

Saistītie raksti

Mežāža raksturīgākā īpašība ir tā, ka viņš vienmēr tur sevi grožos, turklāt dara to pats sevis dēļ. Ārēji Mežāzim ir ļoti principiāla attieksme pret cilvēkiem. Tas palīdz viņiem norobežoties no tiem, kas to vai citu iemeslu dēļ varētu kaitēt viņu pašvērtējumam. Taču, ja viņam ne-draugus “bloķēt” neizdodas, Mežāzis sāk rīkoties. Un tad gan nevajadzētu viņam trāpīties ceļā! Bet, ja jums ir aizdomas, ka jūs varētu būt tas nedraugs, ieteicams iegādāties pirmo lidmašīnas biļeti uz ļoti tālu vietu…

Ūdensvīrs

Patiesībā Ūdensvīram ļoti vajag draugus. Drīzāk, viņš bīstas, ka daži cilvēki var izdarīt nepareizus secinājumus pirms viņi viņu iepazīs. Tieši tāpēc Ūdensvīrs var izturēties ļoti “nelokāmi”, principiāli un pat prasīgi pret citiem cilvēkiem, it īpaši (vairumā gadījumu), kamēr šo cilvēku maz pazīst. Bet, jo vairāk jūs iepazīsiet Ūdensvīru, jo draudzīgāks un atvērtāks viņš kļūs attiecībā pret jums.

LA.lv