Mobilā versija
+3.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
21. februāris, 2012
Drukāt

40 latu vietā jāmaksā 200 tūkstoši

avarijs_leta

Kā liecina aptauju dati, visbiežāk auto īpašnieki iegādājas OCTA, jo ir bailes tikt sodītiem no ceļu policijas puses. Tikmēr patiesie zaudējumi nav mērāmi 60 – 80 latu samaksātās soda naudas apmērā, bet bieži vien daudzos simtos un tūkstošos. 


Zaudējumu atlīdzība no Garantijas fonda tiek izmaksāta saskaņā ar OCTA likuma un starptautisko normatīvo aktu prasībām. Lielāko Garantijas fonda atlīdzību izmaksu daļu sastāda atlīdzību izmaksas par ceļu satiksmes negadījumiem (CSNg), kurus ir izraisījuši transportlīdzekļi bez OCTA apdrošināšanas. 2011. gadā atlīdzību izmaksām no Garantijas fonda par 827 apdrošināšanas gadījumiem ir pieņemti 1032 lēmumi par kopējo summu 910 389 lati. Izmaksas lielums uz vienu apdrošināšanas gadījumu 2011. gadā veidoja 1101 latu.

1. vieta: “Ford Mondeo” vadītājs, atrodoties alkohola reibumā, Rīgā izraisīja avāriju, kurā tika bojāts cits transportlīdzeklis un ievainoti tā vadītājs un divi pasažieri, no kuriem viens kļuva par invalīdu. Neapdrošinātā auto īpašniekam būs jāsedz izdevumi 247 332 latu apmērā.

2. vieta: Īrijā CSNg tika bojāti četri transportlīdzekļi, viena persona gāja bojā un piecas personas tika ievainotas. Neapdrošinātā auto īpašniekam par nodarītajiem zaudējumiem būs jāsedz iespaidīga summa – 204 502 lati.

3. vieta: CSNg cieta “BMW” automašīnas divi pasažieri, vienai no pasažierēm iespējama invaliditāte mūža garumā. Novērtētā atlīdzības summa 156 252 latu apmērā.

 

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+