Mobilā versija
+2.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
21. februāris, 2012
Drukāt

40 latu vietā jāmaksā 200 tūkstoši

avarijs_leta

Kā liecina aptauju dati, visbiežāk auto īpašnieki iegādājas OCTA, jo ir bailes tikt sodītiem no ceļu policijas puses. Tikmēr patiesie zaudējumi nav mērāmi 60 – 80 latu samaksātās soda naudas apmērā, bet bieži vien daudzos simtos un tūkstošos. 


Zaudējumu atlīdzība no Garantijas fonda tiek izmaksāta saskaņā ar OCTA likuma un starptautisko normatīvo aktu prasībām. Lielāko Garantijas fonda atlīdzību izmaksu daļu sastāda atlīdzību izmaksas par ceļu satiksmes negadījumiem (CSNg), kurus ir izraisījuši transportlīdzekļi bez OCTA apdrošināšanas. 2011. gadā atlīdzību izmaksām no Garantijas fonda par 827 apdrošināšanas gadījumiem ir pieņemti 1032 lēmumi par kopējo summu 910 389 lati. Izmaksas lielums uz vienu apdrošināšanas gadījumu 2011. gadā veidoja 1101 latu.

1. vieta: “Ford Mondeo” vadītājs, atrodoties alkohola reibumā, Rīgā izraisīja avāriju, kurā tika bojāts cits transportlīdzeklis un ievainoti tā vadītājs un divi pasažieri, no kuriem viens kļuva par invalīdu. Neapdrošinātā auto īpašniekam būs jāsedz izdevumi 247 332 latu apmērā.

2. vieta: Īrijā CSNg tika bojāti četri transportlīdzekļi, viena persona gāja bojā un piecas personas tika ievainotas. Neapdrošinātā auto īpašniekam par nodarītajiem zaudējumiem būs jāsedz iespaidīga summa – 204 502 lati.

3. vieta: CSNg cieta “BMW” automašīnas divi pasažieri, vienai no pasažierēm iespējama invaliditāte mūža garumā. Novērtētā atlīdzības summa 156 252 latu apmērā.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+