Mobilā versija
+11.9°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
7. augusts, 2014
Drukāt

Kāpēc sievietes priekšroku dod “pārbaudītiem vīriešiem” (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Austrālijas zinātnieki izsecinājuši, ka sievietes labprātāk priekšroku dod vīriešiem, kuriem iepriekš jau bijušas attiecības ar dažām citām sievietēm.

Savukārt pilnīgi zaļknābji vai vīrieši, kuriem bijis pārāk daudz attiecību ar citām, tiekot uzlūkoti ar aizdomām, atsaucoties uz Džeimsa Kuka universitātes zinātnieku pētījumu, raksta žurnāls “Human Nature”.

Vislabprātāk sievietes jaunas attiecības dibina ar vīriešiem, kuriem pirms tam bijušas attiecības ar vienu vai divām sievietēm. Turklāt sliktākās izredzes veidot jaunas attiecības ir vīriešiem, kuriem bijušas piecas vai vairāk sievietes.

Tādus vīriešus sievietes uzskatot par nestabiliem vai nespējīgiem veidot nopietnas saiknes, raksta “Human Nature”. Tāpat secināts, ka jaunākas sievietes ir izvēlīgākas un vīriešu iepriekšējo attiecību uzskaitījumam pievērš lielāku uzmanību.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. nepiekrītu rakstā teiktajam 🙂 par tiem pārbaudītajiem 🙂

  2. Mīlestība padara stiprāku! Ja paveicās, tad arī laimīgu.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+