Mobilā versija
Brīdinājums -2.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
7. augusts, 2014
Drukāt

Kāpēc sievietes priekšroku dod “pārbaudītiem vīriešiem” (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Austrālijas zinātnieki izsecinājuši, ka sievietes labprātāk priekšroku dod vīriešiem, kuriem iepriekš jau bijušas attiecības ar dažām citām sievietēm.

Savukārt pilnīgi zaļknābji vai vīrieši, kuriem bijis pārāk daudz attiecību ar citām, tiekot uzlūkoti ar aizdomām, atsaucoties uz Džeimsa Kuka universitātes zinātnieku pētījumu, raksta žurnāls “Human Nature”.

Vislabprātāk sievietes jaunas attiecības dibina ar vīriešiem, kuriem pirms tam bijušas attiecības ar vienu vai divām sievietēm. Turklāt sliktākās izredzes veidot jaunas attiecības ir vīriešiem, kuriem bijušas piecas vai vairāk sievietes.

Tādus vīriešus sievietes uzskatot par nestabiliem vai nespējīgiem veidot nopietnas saiknes, raksta “Human Nature”. Tāpat secināts, ka jaunākas sievietes ir izvēlīgākas un vīriešu iepriekšējo attiecību uzskaitījumam pievērš lielāku uzmanību.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. nepiekrītu rakstā teiktajam 🙂 par tiem pārbaudītajiem 🙂

  2. Mīlestība padara stiprāku! Ja paveicās, tad arī laimīgu.

Līgavas kā ziedi jaunā kāzu kleitu kolekcijā2017. gada pavasara-vasaras sezonu gaidot, kāzu modes zīmols "Ingrida Bridal" ir nācis klajā ar jaunāko kāzu kleitu kolekciju "Blooming Flowers".
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+