Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
11. jūlijs, 2014
Drukāt

Rudeni gaidot, atklāta Beatrises Gores cepuru izstāde

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Uz Rīdzenes ielas t/c “Galerija Centrs” atklāta talantīgās latviešu cepurnieces Beatrises Gores izstāde “Pazaudēts. Atrasts”, vēsta izstādes rīkotāji.

Izstāde ir turpinājums projekta “Art&Shopping 2014” šīs vasaras tēmai – mode un tērps visdažādākajās variācijās. Mākslas darbi aktualizē unikālo, un nepelnīti aizmirsto stila aksesuāru cepuri un atgādina par savulaik Latvijā meistarīgi izkopto cepurnieka arodu. Izstāde būs apskatāma līdz 10. augustam.


“Izstādē apskatāmās cepuru formu idejas novēroju dabā, iedvesmu smeļoties no gubu mākoņiem, neskartiem akmeņiem, no jūras izskalotiem kokiem, kā arī vērojot pēc negaisa mežonīgo piekrasti, sēnes un sūnu veidojumus. Daba, manuprāt, ir nepārspējams iedvesmotājs ne tikai krāsu un gaismu ziņā, bet arī formās. No tās var mācīties bezgalīgi. Izstāde apmeklētājiem ļaus iepazīt šķietami nepierastās cepuru variācijas un atklāt dabas spēku modes un stila pasaulē,” pārliecināta Beatrise Gore.

Izstādi veido sešas mākslas fotogrāfijas, kuru radīšanā piedalījušās Latvijā pazīstamas personas, mākslinieces kolēģi un atbalstītāji. Izstādē ir apskatāmi arī eksperimentāli cepuru dizaina paraugi, kurus veidojusi Beatrise Gore. Katrs cepuru modelis ir unikāls roku darbs, kas izgatavots no dabīgā velūra. Izstādes ietvaros “tundra HATA” piedāvās cepuru terapiju – iespēju pielaikot mākslinieces radītās cepures, lai iedzīvotāji spētu izprast cepuru dizaina jaunrades, mākslinieciskās izpausmes un personības unikālās vizuālās identitātes veidošanas neizsmeļamās iespējas.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (3)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Dabas un Dieva brīnumu zemē, kur satiekas Rietumi un AustrumiBosnija un Hercegovina, Horvātija – šeit satiekas Rietumi un Austrumi. Kā šīs valstis atgūstas un attīstās 25 gadus pēc kara? Jāteic, tūrisma joma te sit augstu vilni.
Draugiem Facebook Twitter Google+