Mobilā versija
-0.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Pirmdiena, 11. decembris, 2017
11. jūlijs, 2014
Drukāt

Rudeni gaidot, atklāta Beatrises Gores cepuru izstāde

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Uz Rīdzenes ielas t/c “Galerija Centrs” atklāta talantīgās latviešu cepurnieces Beatrises Gores izstāde “Pazaudēts. Atrasts”, vēsta izstādes rīkotāji.

Izstāde ir turpinājums projekta “Art&Shopping 2014” šīs vasaras tēmai – mode un tērps visdažādākajās variācijās. Mākslas darbi aktualizē unikālo, un nepelnīti aizmirsto stila aksesuāru cepuri un atgādina par savulaik Latvijā meistarīgi izkopto cepurnieka arodu. Izstāde būs apskatāma līdz 10. augustam.


“Izstādē apskatāmās cepuru formu idejas novēroju dabā, iedvesmu smeļoties no gubu mākoņiem, neskartiem akmeņiem, no jūras izskalotiem kokiem, kā arī vērojot pēc negaisa mežonīgo piekrasti, sēnes un sūnu veidojumus. Daba, manuprāt, ir nepārspējams iedvesmotājs ne tikai krāsu un gaismu ziņā, bet arī formās. No tās var mācīties bezgalīgi. Izstāde apmeklētājiem ļaus iepazīt šķietami nepierastās cepuru variācijas un atklāt dabas spēku modes un stila pasaulē,” pārliecināta Beatrise Gore.

Izstādi veido sešas mākslas fotogrāfijas, kuru radīšanā piedalījušās Latvijā pazīstamas personas, mākslinieces kolēģi un atbalstītāji. Izstādē ir apskatāmi arī eksperimentāli cepuru dizaina paraugi, kurus veidojusi Beatrise Gore. Katrs cepuru modelis ir unikāls roku darbs, kas izgatavots no dabīgā velūra. Izstādes ietvaros “tundra HATA” piedāvās cepuru terapiju – iespēju pielaikot mākslinieces radītās cepures, lai iedzīvotāji spētu izprast cepuru dizaina jaunrades, mākslinieciskās izpausmes un personības unikālās vizuālās identitātes veidošanas neizsmeļamās iespējas.

Pievienot komentāru

Ļoti, ļoti patīk! Elza Rozentāle koncertiem izvēlas Latvijas modes mākslinieku tērpusLai arī ikdienā dziedātāja Elza Rozentāle priekšroku dod vienkāršam un ērtam apģērbam, uz skatuves māksliniece izvēlas krāšņus Latvijas jauno modes mākslinieku darinātus tērpus.
Draugiem Facebook Twitter Google+