Mobilā versija
+24.8°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
22. septembris, 2014
Drukāt

Alises Mediņas “Daba” – klusuma meklējumi (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 26. septembrī, galerijā “Jēkabs” atvērs Alises Mediņas gleznu izstādi “Daba”, informē galerija.

Autore stāsta, ka pievēršanās dabas motīvu gleznošanai viņai kalpojusi kā meditācija un krāsu terapija. “Nereti mākslinieki savos darbos pauž ne tik daudz to, kas mīt viņos, kā to, kas pietrūkst. Varbūt šoreiz man tas nozīmēja: klusumu, mieru, informācijas vakumu un lapu čaukstoņu, ko var atrast tepat – dabā,” noslēdz māksliniece.

Alises Mediņas glezniecība pārliecinoši no jauna apliecina ainavas žanra aktualitāti arī šodien. Viņas glezniecisko valodu raksturo vitalitāte triepienā, optimistiskā krāsu palete un kompozīcija. Ar apbrīnojami smalku krāsu izjūtu un talantu, māksliniece atklāj dabas burvību, savās gleznās radot atmosfērisku vieglumu, telpas sajūtu ar gaismas un ēnas saspēlēm.

Alise Mediņa (1984) beigusi Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolu, Latvijas Mākslas akadēmijā ieguvusi maģistra grādu glezniecībā. Stažējusies Porto universitātes mākslas fakultātē. Izstādēs piedalās kopš 2004. gada.

Izstāde būs apskatāma no 26. septembra līdz 25. oktobrim.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Briniskigi darbi Dieva dots talants.Iesaku doties parejiem uz izstadi

JRT darbu Tabakas fabrikā sāks ar "Marķīzi de Sadu"Alvis Hermanis: "Uz šo trimdas laiku, mūsu teātris sauksies "JRT pie Dzemdību nama", jo es šaubos, ka daudzi zinātu, kur "Tabakas fabrika" atrodas."
Draugiem Facebook Twitter Google+