Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. oktobris, 2014
Drukāt

Avārijā Daugavpils novadā gājusi bojā sieviete; četri slimnīcā

Avarija2

Svētdien avārija notikusi Daugavpils novadā, tajā viens cilvēks gājis bojā, bet četri nonākuši slimnīcā, aģentūra BNS uzzināja Valsts policijā.

Negadījums notika Silenē, kur avarēja automašīna “Ford Galaxy”. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā gāja bojā 1977. gadā dzimusi sieviete, slimnīcā nogādāta 1976. gadā dzimusi sieviete, 2010. gadā dzimusi meitene, 1976. gadā dzimusi sieviete un 2012. gadā dzimis zēns.

Notikušā apstākļi tiek noskaidroti.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša aģentūrai BNS pastāstīja, ka bojā gājusī sieviete, visticamāk, nav bijusi piesprādzējusies, jo negadījuma rezultātā viņa bijusi izmesta no automašīnas.

Savukārt pārējiem četriem cilvēkiem, kuri negadījuma brīdī atradušies automašīnā, konstatētas dažādas traumas. Četrus gadus vecajai meitenei konstatēti abu kāju lūzumi, kā arī galvas smadzeņu satricinājums. Divus gadus vecam zēnam konstatēta sejas trauma un galvas smadzeņu satricinājums. 12 gadus veca meitene guvusi smadzeņu satricinājumu un ķermeņa sasitumus. Savukārt 38 gadus vecai sievietei ir smadzeņu satricinājums un iespējams arī deguna lūzums.

Kopumā pagājušajā diennaktī reģistrēti 65 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 12 cilvēki, bet viens gājis bojā.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+