Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
27. oktobris, 2014
Drukāt

Dreiliņos nodegusi kaķu māja (4)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Šovakar Rīgā, Dreiliņu apkaimē, nodegusi kaķu māja, kuru vietējie iedzīvotāji bija uzcēluši pašu spēkiem.

Kā pastāstīja aculiecinieks, šai vietā kaķu māja bija jau sen, taču pirms dažiem gadiem tā nodega. Vēlāk kaķu māja tika atjaunota, bet šovakar tā atkal nodega. Aculiecinieks domā, ka kaķu māja ļaunprātīgi nosvilināta. Viņš gan nezināja, vai nelaimē cietuši arī dzīvnieki.

Arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā apstiprināja, ka plkst.18.47 tika saņemta informācija par ugunsgrēku Ēvalda Valtera ielā. Dega kaķu māja apmēram sešu kvadrātmetru platībā. Īsā laikā ugunsgrēks tika nodzēsts. Ugunsdzēsēju rīcībā nav ziņu par cietušiem kaķiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Idioti,ne tur juri, ne tur muri. Nošaut tādus, kas ir ļaunprāši un neļauj citiem dzīvot. Kaut arī tie ir tikai kaķi.

  2. Ko tā lielā zinātāja Mīce tur ņaud?! I ne dzērām, i ne pīpējām. Nu,pasēdējām, apmurrājām par dzīvi un tā… Tur tie kaimiņbūdas runči aiz greizas sirds būs uguni piešāvuši.Lūk,tā!

  3. Kas tad to nezina? Tajā mājā trīs runči ,sadzērušies buldurjāņus, pīpēja zālīti, nu,un tā arī tā būda nodega. Kādi te ļaunprātīgi dedzinātāji?! Bet par runčiem nav ko bēdāt – mūkot apsvila jau tikai ūsas un astu gali.

  4. Slikti, ka cilvēki mēdz būt tik ļauni.

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (16)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+