Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
27. oktobris, 2014
Drukāt

Dreiliņos nodegusi kaķu māja (4)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Šovakar Rīgā, Dreiliņu apkaimē, nodegusi kaķu māja, kuru vietējie iedzīvotāji bija uzcēluši pašu spēkiem.

Kā pastāstīja aculiecinieks, šai vietā kaķu māja bija jau sen, taču pirms dažiem gadiem tā nodega. Vēlāk kaķu māja tika atjaunota, bet šovakar tā atkal nodega. Aculiecinieks domā, ka kaķu māja ļaunprātīgi nosvilināta. Viņš gan nezināja, vai nelaimē cietuši arī dzīvnieki.

Arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā apstiprināja, ka plkst.18.47 tika saņemta informācija par ugunsgrēku Ēvalda Valtera ielā. Dega kaķu māja apmēram sešu kvadrātmetru platībā. Īsā laikā ugunsgrēks tika nodzēsts. Ugunsdzēsēju rīcībā nav ziņu par cietušiem kaķiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Idioti,ne tur juri, ne tur muri. Nošaut tādus, kas ir ļaunprāši un neļauj citiem dzīvot. Kaut arī tie ir tikai kaķi.

  2. Ko tā lielā zinātāja Mīce tur ņaud?! I ne dzērām, i ne pīpējām. Nu,pasēdējām, apmurrājām par dzīvi un tā… Tur tie kaimiņbūdas runči aiz greizas sirds būs uguni piešāvuši.Lūk,tā!

  3. Kas tad to nezina? Tajā mājā trīs runči ,sadzērušies buldurjāņus, pīpēja zālīti, nu,un tā arī tā būda nodega. Kādi te ļaunprātīgi dedzinātāji?! Bet par runčiem nav ko bēdāt – mūkot apsvila jau tikai ūsas un astu gali.

  4. Slikti, ka cilvēki mēdz būt tik ļauni.

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+