Mobilā versija
-4.3°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Otrdiena, 6. decembris, 2016
30. novembris, 2016
Drukāt

Latvija tuvojas 5G internetam! “Bite” “Dominā” ierīko 4,5G internetu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

"Bite" komercdirektors Kaspars Buls iepazīstina ar kompānijas 4.5G pārklājumu

Tuvojoties 5G ieviešanai, “Bite” Latvijā prezentējusi pirmo 4,5G bāzes staciju tirdzniecības centrā “Domina Shopping”. 4,5G bāzes stacija spēj nodrošināt ātrumu līdz pat 1Gb/s. Pirmā bāzes stacija ir kā pilotprojekts darbībai reālā dzīvē, izmēģinot tehnoloģijas, kas līdz šim pārbaudītas laboratorijas apstākļos. “Bite” jau šā gada oktobrī ar “Huawei” parakstīja vienošanos par kopīgu darbu pie 5G ieviešanas Latvijā. Savukārt jau nākamgad tiks sākts darbs pie vairākām 4,5G bāzes stacijām dažādās Latvijas vietās.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+