×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
22. decembris, 2014
Drukāt

Piebalgs kļūs par Andra Bērziņa padomnieku (9)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Bijušais Eiropas Savienības (ES) attīstības komisārs Andris Piebalgs (V) būs Valsts prezidenta Andra Bērziņa padomnieks, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts prezidenta preses sekretāre Līga Krapāne.

Krapāne apliecināja, ka prezidentam ir bijusi saruna ar Piebalgu un ir pieņemts “abpusēji pozitīvs lēmums”. “Par laiku vai datumiem šobrīd neko gan nevaru pateikt,” piebilda Krapāne.

Piebalgs sarunā ar aģentūru LETA jau iepriekš atzina, ka viņam ir izstrādāts plāns, ar ko turpmāk nodarboties Latvijā.

“Šobrīd plāns sastāv no diviem elementiem – viens ir lekcijas Latvijas Universitātē un otrs ir kļūt par padomdevēju Latvijas prezidentūras ES Padomē laikā,” iepriekš skaidroja Piebalgs, piebilstot, ka ir izskatīti varianti par padomnieka amatu pie prezidenta, ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (V) vai premjerministres Laimdotas Straujumas (V). Piebalgs arī skaidroja, ka darbu varētu uzsākt jau nākamā gada sākumā.

“Mana līdzšinējā pieredze Eiropas Komisijā prezidentūras periodā varētu būt noderīga,” sacīja Piebalgs. “Tas gan ir īstermiņa plāns, jo man vēl nav plāna ilgtermiņam,” atzina bijušais komisārs.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Vai nevarētu vi.nu vēlreiz ievēlēt kādā “Afrikas valstu sadraudzības komitejā uz 10 gadiem?

  2. Nu tik būs, divi stagnāti,Latvija-skumji!

  3. ko tur brīnīties par exs ministra ”labajiem darbiem”izglītības sabradāšanā, viņš taču iestājās Vienotībā, kur ir visi tādi paši viņa darbu turpinātāji ,kuri māk tikai visu saķēzīt, sacūkot,salāčot

  4. taisni raudiens nāk

  5. lai Dievs žēlīgs Latvijai izturēt šito vīru sinerģiju – Bērziņa Kājiņu prasmes un Piebalga EU izšiverēto miljardus pārdzīvot, – viegli nebūs – ne par velti šis bija Junkersa leutenents un Bērziņam arī jauna sieva – zin kā ņemt līdz saknei.

  6. Šis būs īstais padomnieks. Dos tādus padomus, ka maz neliksies.

  7. Vai nepietika ar jau sastrādāto par skolu ministru – tikai vāja biezputra tai galvā…

  8. Atliek gaidīt EIROPĀ SASMELTOS “BRĪNUMUS”!!! Mums būs KO DZIRDĒT un KO REDZĒT!!! Labi, ka VĒL NAV plāna ilgtermiņā!!! Ko “paveica” kā izglītības ministrs jau izbaudījām…

Draugiem Facebook Twitter Google+