Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
29. decembris, 2014
Drukāt

Brīdina par kredītkaršu datu izkrāpējiem

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts policija (VP) saņēmusi informāciju, ka kādā interneta vietnē, it kā piedāvājot iegādāties spēļu konsoli, tiek izkrāpti personu un viņu kredītkaršu dati, portālam LA.lv pastāstīja VP Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Diāna Lūkina.

Nosacījums, kas jāpilda, lai iegādātos šo preci par izdevīgo cenu, ir – jāsniedz informācija gan par sevi, gan kredītkarti, proti, jāievada uz kredītkartes norādītais personas vārds un uzvārds, kredītkartes numurs, kartes derīguma termiņš, trīsciparu kods CVV, kā arī piegādes adrese. Izmantojot šādus personu un kredītkaršu datus, krāpnieki var izkrāpt personas uzkrātos līdzekļus.

Valsts policija vēlreiz aicina nevienam neatklāt savus personas un kredītkaršu datus, interneta bankas paroli un pieejas kodus, kā arī šādus datus nesūtīt elektroniskajās vēstulēs. Visbiežāk šādi krāpniecisko darbību gadījumi notiek cilvēku neuzmanības un pārlieku lielas uzticēšanās dēļ.

Ja kāda persona ir sniegusi savus personas un kredītkartes datus, lai it kā iegādātos šo spēļu konsoli, un tādēļ tikusi apkrāpta, policija aicina ziņot, vēršoties tuvākajā policijas iecirknī ar iesniegumu vai zvanot uz telefona numuru 110.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (47)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+