Mobilā versija
+2.1°C
Eiženija, Ženija
Svētdiena, 26. marts, 2017
13. oktobris, 2014
Drukāt

5 fakti, kāpēc sievietes apavos ar augstiem papēžiem jauc vīriešiem galvu (2)

Foto - www.andriskozlovskis.lvFoto - www.andriskozlovskis.lv

1. Augsti papēži padara sievietes augumu ievērojami garāku. Tie izceļ pēdas izsmalcinātību un vizuāli palielina leņķi starp pēdu un apakšstilbu, kas savukārt padara slaidāku visu kāju siluetu.

2. Papēži padara mūs slaidākas, t.i. padara mūs seksuālākas vīriešu acīs. Jostas vietas izliekumam kopējā siluetā klāt pievienojas izliekums starp apakšstilbu un papēdi. Tādēļ augstie papēži sievieti padara izsmalcinātu – slaidu.

3. Augstie papēži pasvītro sievietes neatkarību, pievieno tēlam dažas feminisma notis. Nav svarīgi, kā sieviete ir apģērbta, ja viņa ir kurpēs ar seksuālu, augstu papēdi, vīrieši skatīsies uz tādu sievieti pavisam citādāk.

4. Ejot, papēža augstuma dēļ, palielinās kājas garums, un tas ļauj gurniem šūpoties mazliet vairāk nekā parasti. Kur parasti skatās vairums vīriešu vispirms? Tās nebūt nav acis.

5. Augsti papēži dara sievieti atbildīgu par savu ārējo izskatu. Papēži neļauj atslābt un pazaudēt modrību, pagrimt un izplūst, viņi tur tevi tonusā un pacilātā noskaņojumā.

 

dievietei_logo

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Jā jā tieši punkts 2 un visas saistītās lietas ir seksmašīnu(prostitūtu) knifiņi. Bravo.

  2. Kāpēc par aksiomu tiek uzskatīts tas, ka slaidums padara sievietes seksuālas vīriešu acīs? Nu var jau gadīties, ka ir kaulu kambaru mīļotāji, bet sievieti sievišķīgu un pievilcīgu padara tieši viņas formas un apaļumi.
    Un – lai gan man patīk sievietes augstpapēžu kurpēs, neviens no minētajiem 5 “faktiem” nestrādā manā gadījumā. Pārāk virspusīgitie “fakti” (minējumi) 🙂

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+