Mobilā versija
+12.3°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
10. novembris, 2014
Drukāt

5 gudrības veiksmei, ko varam mācīties no dzīvniekiem

1. Mācāmies no dzeņa. Jā, jā, no dzeņa! Mācība "reālistiskā fokusēšanās"

1no5
Foto no www.poga.lvFoto no www.poga.lv
Foto no www.poga.lv

Dzenis daudzās lietās ir gudrāks par mums. Jā, viņš sit ar knābi pa koku, toties dara to veiksmīgi. Viņš ir reālistisks – viņš necenšas pārsist koku uz pusēm ar vienu sitienu, kā to vēlas daudzi no mums, viņš fokusējas: viņš nesit uz koku no visām pusēm. Viņš fokusēti sit pa vienu un to pašu punktu, lēni virzoties pie sava tārpa. Mums gan nav vajadzīgs tārps, bet uzreiz čūska. Mēs to vēlamies atrast nevis kokā, bet vien apklātu zem lapām uz zemes.

  1. Mācāmies no dzeņa. Jā, jā, no dzeņa! Mācība "reālistiskā fokusēšanās"
  2. Uzzinām no zivīm "plūsmas mācību"
  3. Mācāmies no maziem lauvēniem: "nosmērējiet sejiņu ar asinīm"
  4. Mācāmies no suņa: "paluncini asti pirmais"
  5. Mācāmies no čūskas: "nevajag īdēt"

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+