Horoskopi un mistika
Horoskopi

5 horoskopa zīmes ar riebīgāko raksturu. Bet arī pārējām ir sava uts!0

Foto – Fotolia

Sava uts katram

Katrai zodiaka zīmei neapšaubāmi piemīt rakstura īpašības, kuras apkārtējiem grūti pieņemt. Turklāt kādas konkrētas zīmes pārstāvji var vieglāk vai grūtāk uztvert kādu citu zīmi, ņemot vērā savstarpējo atbilstību.

Tomēr ir piecas horoskopa zīmes, kuras vairākums no mums atzīst par grūti izprotamiem cilvēkiem ar smagu raksturu.

Piedāvājam reitingu pēc personīgās pieredzes! Iespējams, kāds nepiekritīs, bet pacentīsimies pamatot šo viedokli.

Kad uzdevām dažādiem cilvēkiem jautājumu, ar kurām zodiaka zīmēm visgrūtāk saprasties ikdienā vai kas radījis nepatīkamu iespaidu, vai kuru labākajā gadījumā var izprast vien ar grūtībām, vairākums, kā sarunājuši, vienbalsīgi atbildēja: ar Skorpionu!

Gata Šļūkas zīmējums

1. vieta. Skorpions

Jā, Skorpions ir īsts meistars visā, kas attiecas uz sarežģījumu radīšanu, maldināšanu, sava īstā “es” slēpšanu.

Pat ilgus gadus kontaktējoties ar Skorpioniem, bieži tā arī paliec neizpratnē: “Es šo cilvēku tā arī līdz galam neesmu sapratis.” Tā domā daudz.

Turklāt visai spilgti izteikto, unikālo un negatīvo īpašību Skorpionus bieži nemīl un pat izvairās no viņiem! Kuram gan patiks būt kopā ar kādu, ja nekad nezini, ko no viņa gaidīt, kurš var iekost jebkurā brīdī, bet, ja izturēsies (viņaprāt) nepareizi, arī atriebība nebūs ilgi jāgaida.

Protams, Skorpionam rezervē ir arī pārpārēm labu īpašību, bet tās bieži vien vairs pat negrib saskatīt. Skorpions, iespējams, ir vienīgā zīme, no kuras baidās! Skorpionu nenosauksi par nekaitīgu, vienkāršu saskarsmē un patīkamu kopdzīvē. Dzīvot ar Skorpionu ir tāpat kā dzīvot uz vulkāna – nekad nezini, kad tas izvirdīs un ar ko izvirdums beigsies.

Ilustrācija – Gatis Šļūka

2. vieta. Zivis

Zivis ir ļoti jūtīgas, maigas un prot just līdzi cilvēkiem. Pirmais iespaids par šīs zīmes pārstāvjiem parasti ir ļoti patīkams, tomēr ar viņiem viss nav tik vienkārši, kā šķita pirmajā mirklī.

Zivis ir ļoti sarežģītas būtnes. Šajā ziņā tās ir līdzīgas Skorpioniem: tās slēpj sevī veselu pasauli, kurā uzaicina ne kuru katru; šī pasaule ir sarežģīta, samežgīta un praktiski neaprakstāma.

Atšķirībā no Skorpioniem, kas parasti zina, ko grib, Zivis tā īsti nezina savas vēlmes dzīvē, attiecībās vai kādā konkrētā situācijā. Tās mitinās ūdenī, kas var būt gan ļoti tīrs un skaidrs, gan arī visai duļķains.

Katra Zivju zīmes pārstāvja pasaule ir atkarīga no personiskajām īpašībām un priekšstatiem, bet sevi līdz galam izprast viņi vienkārši nespēj. Pārāk sarežģītas personības! Ko tad teikt par citiem cilvēkiem, kuri tās cenšas saprast?

Atrodoties vienā kompānijā ar Zivīm, bieži var dzirdēt šādus izteicienus: “Es šo cilvēku nesaprotu!”, “Viņa/viņas izturēšanās neatbilst nekādai loģikai”, “Viņš/viņa man ir par sarežģītu” un tā tālā.

Gata Šļūkas zīmējums

3. vieta. Mežāzis

Pirmo trijnieku mūsu topā noslēdz Mežāzis. Šīs zīmes pārstāvjus var uzskatīt par sarežģītiem pārmērīgā spītīguma,
konvencionalitātes un ietiepīgās turēšanās pie nospraustā kursa dēļ.

Mežāži turēsies pie tā, ko ieņēmuš galvā, līdz pēdējam, tajā ir gan plusi, gan mīnusi, tomēr citiem nav viegli sadzīvot ar šīs zīmes pārstāvjiem, īpaši, ja viņiem patīk daudzveidība un pārmaiņas dzīvē.

Mežāzi parasti satiksi ar jau izveidojušos vērtību sistēmu, vēlmēm, uzskatiem un dzīves principiem. Mežāzi ir grūti vai pat neiespējami par kaut ko pārliecināt, pat ja nāksi klajā ar iespaidīgiem pierādījumiem.

Protams, tādu spītnieku un nūģu nav nemaz tik daudz, bet parasti viņi izrādās tieši Mežāži. Piemēram, kāds Mežāzis nevēlējās samierināties ar to, ka Ūdensvīrs ir gaisa, nevis ūdens zīme. Pie tam, kad viņam sāka stāstīt, ka tā ir aksioma, vispārzināms fakts un citādi būt nevar, Mežāzis vienkārši atbildēja: “Nepiekrītu, viņš taču lej ūdeni!
Tātad viņš ir Ūdens zīme, un viss!” Nu, vai tad ar šādiem cilvēkiem var būt viegli?

Gata Šļūkas zīmējums

4. vieta. Ūdensvīrs

Arī Ūdensvīrus var nosaukt par visai sarežģītām personībām un viss tikai tāpēc, ka viņi pārlieku mīl brīvību. Lai gan Ūdensvīri šķietami viegli pieņem citu uzskatus, bieži izrādās, ka viņiem uz tiem vienkārši nospļauties.

Atšķirībā no Mežāžiem, kas kaut ko mēģinās nopietni pierādīt un pārliecināt sarunas biedru par pretējo, Ūdensvīri to nedarīs, vienkārši pateiks “okay” un paliks pie sava.

Ar Ūdensvīriem bieži ir sarežģīti saprasties ģimenes dzīvē, īpaši ja vīrietis ir Ūdensvīrs, bet sieviete – Vēzis vai Zivis. Viņiem ne sevišķi patīk uzņemties atbildību: personīgā brīvība ir pirmajā vietā! Viņiem patīk, ja tos liek mierā tai brīdī, kad viņu palīdzība ir ļoti vajadzīga!

5. vieta. Vēzis

Starp sarežģītajām zīmēm, kā redzi, ir visu ūdens zīmu pārstāvji! Vēži, kaut arī ar sarežģītu raksturu izceļas mazāk nekā citi, tomēr arī nav nekādi vienkāšie personāži. Vēži bieži ķeras pie bīstamām manipulācijas metodēm, var būt pārāk uzbāzīgi, ar ko citus sadusmo, bet tad Vēži aizbēg un noslēpjas savā čaulā. “Mans nams – mans cietoksnis”. Šis teiciens ir tieši par Vēža zīmē dzimušajiem.

Vēžiem tāpat kā Mežāžiem ne īpaši patīk pārmaiņas, arī viņi ir samērā spītīgi, ar lielu iespējamību dod priekšroku kaut kam savam un pazīstamam, nevis jaunam un nezināmam.

Ilustrācija – Gatis Šļūka

Kādi sarežģījumi gaida attiecībās ar pārējām zīmēm?

Pārējās zodiaka zīmes nav pārmērīgi sarežģītas, bet arī tām ir īpašības, kas liek citiem pamocīties.

Auns: Auna sarežģītība ir tajā, ka viņš reizēm neļauj citiem virzīties uz priekšu, jo pieradis ieņemt pirmo pozīciju, pieņemt lēmumus un ne sevišķi mīl, ja ar viņu nav vienisprātis. Pārējā ziņā Auni ir vienkārši un saprotami cilvēki.

Vērsis: ar Vērsi mēdz būt sarežģīti, ja viņš izrāda savu skopumu un ieciklējas uz materiālām lietām. Bet kopumā Vērši ir labsirdīgi un paredzami cilvēki.

Dvīņi: lai gan Dvīņus daži pieskaita sarežģītajam tipam, jo viņos šķietami sadzīvo divas ļoti atšķirīgas personības, mēs viņus tomēr nesauksim par sarežģītiem cilvēkiem. Ar viņiem mēdz būt grūti, ja viņi atsakās no atbildības un neieklausās citos.

Lauva: Lauvas varētu būt sarežģīti, bet kopumā viņi ir samērā tieši un saprotami. Lauvas sarežģītība sākas tad, kad viņš vai viņa sāk uzskatīt sevi par pasaules nabu.

Saistītie raksti

Jaunava: ar Jaunavām mēdz būt sarežģīti, ja tās sāk visur un visā meklēt kārtību un kritizēt visus pēc kārtas. Tāpat Jaunavām mēdz būt pārāk augstas prasības, kuras ievērot ir visai grūti!

Svari: parasti ar Svariem saprasties ir diezgan viegli un vienkārši, bet, ja nākas pieņemt lēmumu un šīs zīmes pārstāvji sāk stiept gumiju, tas var pamatīgi nokaitināt.

Strēlnieki: Strēlniekos nav nekā sarežģīta.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 16. līdz 22. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena piemērota atpūtai, bet jāsaka nē – konfliktiem! Horoskopi 16. septembrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Labs laiks piedot un aizmirst nesvarīgus nodarījumus! Horoskopi no 16. līdz 22. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Latvijā
Kuldīgas novada peldbaseins – par daudz izšķērdīgs. Pašvaldības dzīvo pāri saviem līdzekļiem? 1
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Konkursā uz FKTK padomes priekšsēdētāja amatu izvēlēta “Citadeles” valdes locekle Purgaile
45 minūtes
LE
LETA
Dabā
Nākamās nedēļas sākumā gaisa temperatūra noslīdēs vēl zemāk: pirmās prognozes
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Negaidīts atklājums, kā mazināt globālās sasilšanas problēmu
1 stunda
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Žanna Dubska: “Ja spāres vecumā turpini būt tārpiņš, kaut kas nav pārvarēts”
Intervija 1 stunda