Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
13. jūnijs, 2014
Drukāt

5 ieteikumi vīna un maltītes saderībai (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Atbilstošs vīns izcels maltītes garšu


Latvijā un citviet pasaulē vīns aizvien vairāk iekaro savas pozīcijas kā topa dzēriens, vēl vairāk – gardēži zina, ka maltītei piemērots vīns izcels un paspilgtinās tās garšas, sagādājot patiesu baudījumu garšas kārpiņām. “Interbaltija AG” un restorāna “Aqua Luna” someljē jeb vīnzinis Romāna Komara iesaka piecas lietas, ko vērts ņemt vērā, izvēloties maltītei piemērotāko vīnu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. 😀 Labs joks, vietējais vīns ar vietējo edienu 😀 Ejam uz krievu restorānu, pasūtam poļu steiku un franču galda vīnu. Kurā restorānā var atrast Latvijas steiku un Latvijas vīnu, rabarberu vīneklis neskaitās.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+