Kokteilis

5 ikdienišķi ieradumi, kas ļoti kaitē tavam skaistumam0

Publicitātes foto

Ikdienas gaitā mēs paveicam daudz lietu, kuras ļoti slikti ietekmē gan mūsu ādu, gan matus, bieži pat nenojaušot par to. Tomēr skaistuma “ienaidniekus” vajadzētu pazīt un ar tiem cīnīties!

1. Kafija
Šo karsto, aromātisko dzērienu ir iecienījušas ļoti daudzas sievietes, jo tas sniedz mundrumu un enerģiju, taču kafija izraisa arī organisma atūdeņošanos, kā rezultātā nelielās krunciņas uz tavas sejas kļūst vēl pamanāmākas.
Kad tu esi izdzērusi tasīti kafijas, kompensē to ar glāzi ūdens.

2. Karsta duša
Aukstā laikā karsta duša ir kā vitamīni un gribas ilgāk pakavēties zem siltās ūdens strūklas, taču jāatceras, ka karsts ūdens ļoti sausina ādu, it īpaši tādā gadalaikā kā ziema, kad āda ir pakļauta arī vējam un salam. Tamdēļ jācenšas izvairīties no pārlieku ilgas uzturēšanās karstā dušā (nevajadzētu ādu pakļaut ūdens iedarbībai ilgāk kā 10 minūtes).

3. Kādu laiku izmantotas spilvendrānas
Spilveni un spilvendrānas ir vide, kurā strauji vairojas dažādas baktērijas, tāpēc ir rūpīgi jāseko līdzi tam, lai spilvendrānas vienmēr būtu tīras (tās jāmaina vismaz vienu reizi nedēļā).

4. Cukurs
Pārāk liels daudzums cukura organismā ietekmē kalogēna sastāvu, kā rezultātā zūd ādas elastība. Iesakām izvairīties no šāda kaitīga ieraduma – lietot daudz cukura, iespējams, pakāpeniski tev izdodas no šī produkta savā uzturā atteikties pavisam.

5. Stress
Izvairies no negatīvām domām un centies pret lietām izturēties vienkāršāk. Stress “nogalina” tavu ādu un veicina novecošanās procesus.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv