Mobilā versija
+3.3°C
Aleksandrs, Doloresa
Piektdiena, 17. novembris, 2017
17. oktobris, 2014
Drukāt

5 lieliski iemesli, kādēļ apmeklēt baseinu

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Pludmales sezona ir beigusies, bet esiet droši – peldkostīms vēl noderēs. Piemēram, baseina apmeklējumam vai ūdens aerobikas nodarbībām. Pirms par šo domu pasmīkņājat, ņemiet vērā, ka peldēšana:

Uztur jūsu ķermeni tonusā
Peldēšanas laikā tiek nodarbināti visas muskuļu grupas. Tiek nostiprināta mugura, rumpis, rokas, kā arī tiek nostiprināta jūsu veselība.

Tas ir droši
Iegūt kādu traumu peldēšanas laikā ir daudz retāk iespējama kā citās nodarbībās. Bet, ja jūs tomēr esiet kaislīgi skriešanas piekritēji, nodarbojieties ar peldēšanu brīvdienas, dodot atslodzi kājām.

Nostiprina imunitāti
Intensīvas nodarbības vēsā ūdenī iedarbojas efektīvāk kā kontrastduša, kuru ļoti bieži iesaka, lai norūdītu organismu.

Koriģē figūru
Regulāras nodarbības ūdenī nostiprinās jūsu asinsrites sistēmu, kā arī tiks ātri sadedzinātas liekās kalorijas.

Tas ir ļoti ērti
Vēsajos gada mēnešos baseinam ir daudz zemāks pieprasījums nekā vasarā, bet tas nozīmē, ka jums būs daudz vairāk vietas treniņu laikā, vai vienkārši baudot ūdens prieku.

 

dievietei_logo

Pievienot komentāru

Interjera dizaineru padomi, kā pareizi un ērti iekārtot maza izmēra virtuviIr dzirdēts, ka mājas “dvēsele” ir virtuve, kurā lielu dienas daļu pavada ikviens ģimenes loceklis. Un, protams, ka visi sapņo par lielu,
Narva – tālākā ziemeļaustrumu pilsēta, kur jāredz cietoksnis, bastions... (1)Igaunijas–Krievijas pierobeža nav bezcerīga Eiropas Savienības nomale
Draugiem Facebook Twitter Google+