Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 28. maijs, 2017
17. oktobris, 2014
Drukāt

5 lieliski iemesli, kādēļ apmeklēt baseinu

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Pludmales sezona ir beigusies, bet esiet droši – peldkostīms vēl noderēs. Piemēram, baseina apmeklējumam vai ūdens aerobikas nodarbībām. Pirms par šo domu pasmīkņājat, ņemiet vērā, ka peldēšana:

Uztur jūsu ķermeni tonusā
Peldēšanas laikā tiek nodarbināti visas muskuļu grupas. Tiek nostiprināta mugura, rumpis, rokas, kā arī tiek nostiprināta jūsu veselība.

Tas ir droši
Iegūt kādu traumu peldēšanas laikā ir daudz retāk iespējama kā citās nodarbībās. Bet, ja jūs tomēr esiet kaislīgi skriešanas piekritēji, nodarbojieties ar peldēšanu brīvdienas, dodot atslodzi kājām.

Nostiprina imunitāti
Intensīvas nodarbības vēsā ūdenī iedarbojas efektīvāk kā kontrastduša, kuru ļoti bieži iesaka, lai norūdītu organismu.

Koriģē figūru
Regulāras nodarbības ūdenī nostiprinās jūsu asinsrites sistēmu, kā arī tiks ātri sadedzinātas liekās kalorijas.

Tas ir ļoti ērti
Vēsajos gada mēnešos baseinam ir daudz zemāks pieprasījums nekā vasarā, bet tas nozīmē, ka jums būs daudz vairāk vietas treniņu laikā, vai vienkārši baudot ūdens prieku.

 

dievietei_logo

Pievienot komentāru

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģināt (1)Ārpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+