×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
5. augusts, 2014
Drukāt

5. Lielo leļļu un talismanu svētkos Rīgas Bebrs aicina uz kopīgu deju

Foto: LETAFoto: LETA

Svētdien, 17. augustā, plkst. 13 Lielo leļļu un talismanu svētku ietvaros kultūras vasarnīcā “Esplanāde 2014 Rīgas Bebrs aicinās visus Lielo leļļu un talismanu svētku dalībniekus, lai vienotos ar tiem kopīgā dejā, informē birojs Rīga 2014.

Rīgas Bebrs plāno, ka dejā varētu piedalīties vairāk nekā 50 lielās lelles un talismani no visas Latvijas.

Līdz šim Rīgas Bebrs bijis aktīvs sociālo kontu lietotājs, rīkojis dažādus pasākumus Rīgā, meklējis garšīgāko koku un dejojis kopā ar “Rīgas Ziemošanās” apmeklētājiem, bet kopā ar citiem talismaniem Bebrs dejojis vēl nav nekad.

Jau ziņots, ka šī gada 17. augustā “Rīgas svētku 2014” programmas ietvaros Vērmanes dārzā, Esplanādē un Krastmalā norisināsies piektie Lielo leļļu un talismanu svētki, kuru noslēgumā tiks noskaidrots titula “Latvijas gada talismans 2014” ieguvējs. Tāpat kā citus gadus, arī šogad pasākuma centrālais notikums būs Lielo leļļu un talismanu svētku gājiens cauri visai pilsētai.

Lielo leļļu un talismanu svētki sāksies Vērmanes dārzā plkst.12 ar lielo leļļu parādi uz Vērmanes dārza skatuves. Pēc parādes lielās lelles un talismani kopā ar bērniem dosies gājienā uz Esplanādi, kur Rīgas Bebra vadībā plkst.13 risināsies lielo leļļu un talismanu deja. Pēc kopīgās dejas lielās lelles un talismani turpinās krāšņo svētku gājienu, cauri Vecrīgai soļojot uz 11.novembra krastmalu, kur no plkst. 14 notiks fotografēšanās un balsošana par titula “Latvijas gada talismans 2014” ieguvēju. Plkst.15:10 tiks paziņoti balsojuma rezultāti un noskaidrots titula ieguvējs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+