Mobilā versija
+14.7°C
Līga
Ceturtdiena, 22. jūnijs, 2017
5. septembris, 2014
Drukāt

5 lietas par seksu, ko sievietei der zināt

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

1. Nekad nepārvērtiet seksu par manipulēšanas ieroci.

2. Sievietes pat nevar iedomāties, ka daudzi stiprā dzimuma pārstāvji patiesībā ir daudz kautrīgāki nekā liekas no pirmā acu skatiena. Ja arī viņiem galvā rodas kādas īpašās fantāzijas, viņi ne vienmēr ir gatavi tās izstāstīt savai sirdsdāmai, baidoties viņu aizvainot. Tamdēļ sievietēm nevajadzētu kautrēties, bet droši piedāvāt saviem vīriešiem izmēģināt ko jaunu un nebijušu.

3. Sievietēm vajadzētu atcerēties, ka vīrietis attiecībām un seksam nemeklē partneri ar ideālu figūru. Ja viņš jūs mīl un grib, tad ticiet viņam. Jūsu mazās krūtis viņam nav svarīgas, kā arī jūsu celulīts uz gurniem vai ”riepiņa” uz sāniem. Pilnīgi iespējams, ka viņš pat to visu nav pamanījis. Tas protams nenozīmē, ka jums nevajag rūpēties par savu augumu. Bet jums par to nevajag domāt seksa laikā un nevajag kompleksot.

4. Atcerieties, ja vīrietis sevi par visām varītēm grib parādīt kā seksa gigantu, tad patiesībā tāds nemaz nav. Ir zinātniski pierādīts, ka vidēji vīrietim sekss ir vajadzīgs ne biežāk kā 3-5 reizes nedēļā.

5. Katra vīrieša lielākais murgs ir neveiksme intīmās tuvības laikā ar mīļoto sievieti. Veselam vīrietim tā var gadīties 12-17% reizēs. Ja tā atgadās ar jūsu mīļāko, nekad nesmejieties par to vai neiedomājieties sākt viņu žēlot. Šādās reizēs viņu labāk ir atbalstīt neakcentējot notikušo.
Vīrietis novērtēs to, ka jūs ziniet ko viņam vajag! Jūtiet viņu gan fiziski, gan garīgi. Lai jūsu sekss kļūst par pasaku, pilnu ar kaisli un iekāri.

 

dievietei_logo

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+