Kokteilis

5 mazi kosmētikas triki, kas seju padara jaunāku 0

1. Gaišāks tonis zem uzacs loka
Vizuāli atsvaidzina un “paceļ” skatienu. Šo viltībiņu savā arsenālā ņēmuši visu slavenību vizāžisti un iesaka pirms katra svinīga iznāciena.

Vajadzīgo efektu var panākt vairākos veidos: pagaišināt šo zonu ar korektoru, kas ir par pāris toņiem gaišāks par dabīgo ādas toni, pārlaist šai zonai vieglu otas vilcienu ar izgaismotāju vai plānā kārtiņā uzklāt ēnu paletes gaišāko toni.

2. Apaļīga apakšlūpa
“Bērna” lūpu efekts – vēl viens veids, kā vizuāli šķirties no kādiem pieciem gadiņiem. Daudzas meitenes, tiecoties pēc seksīga izskata, palielina tieši virslūpu, tai pašā laikā piešķirt vecāku iespaidu. Apaļīga apakšlūpa padara sejas izteiksmi nedaudz naivu un bērnišķīgi mīlīgu.

3. Maza auss ļipiņa
Ausu ļipiņas ir vēl viens it kā nemanāms sejas pants, kuram piešķiram nepelnīti maz uzmanības. Ar auskariem garākas ausu ļipiņas piešķir valkātājai liekus gadus. Ir daudzi veidi, kā koriģēt deformētas ausis: no lāzera līdz injekcjām. Problēmas profilaksei neaizmirsti ieziest ar krēmu arī šo sejas daļu.

Saistītie raksti

4. Neizkopta uzacs augšējā daļa
Mazliet “mežonīgas” uzacis palīdz padarīt seju dzīvāku un attiecīgi – jaunāku. Te galvenais neārspīlēt: no periodiskas korekcijas attekties nevajadzētu, vērts piešķirt nedaudz vairāk uzmanības platākajai to daļai. Pārvērst uzacs platāko daļu par “krūmu” arī nevajag: seja izskatīsies nekopta.

5. Īsa griezuma asimetriska mala
Nekas tā nepiešķir papildu gadus, kā ideāli vienāds karē griezums. Lai atļautos frizīru ar juveliera precizitātē apgrieztiem galiem, jābūt nevainojamai sejai bez izliekumiem un grumbām. Pat 20 gadus vecas meitenes ne vienmēr var lepoties ar tādu ādu. Īsu matu griezumu cienītājām nāks palīgā “neapstrādāta” mala. Pietiks ar nedaudz “izrobotu”malu efektu, lai izskats kļūtu svaigāks.

LA.lv