Mobilā versija
+15.8°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
9. novembris, 2015
Drukāt

Mazgāt traukus, bet – īpašā veidā. Novilkt kurpes. 5 zinātniski apstiprināti veidi, kā tikt galā ar stresu

1. Mazgāt traukus

1no5
manta-trauku
Trauku žāvētājs, no kura ūdens pats notek.
Foto – Pinterest.com

Dzīve ir pilna stresa? Joga, meditācijas, klasiskā mūzika un citas “zāles” vairs nepalīdz? Pamēģiniet jaunus līdzekļus.

Tev viss sakritis uz nerviem darbā, mājās visi “skalo smadzenes”, cilvēki sabiedriskajā transportā uzkāpj uz tavām nesen tīrītajām kurpēm, bet pārdevējs veikalā atbild nelaipni… Stress nāk viļņveidīgi un liekas, ka tu esi tuvu tam, lai “norautos” un sāktu iznīcināt savā ceļā visu…

Lūk, veidi, kā var izlikt stresu mājas apstākļos.

Mazgājiet traukus… Daudziem riebjas mazgāt traukus un viņi slavē trauku mazgājamās mašīnas izgudrotājus. Tomēr Floridas Universitātes ASV pētnieki apgalvo, ka trauku mazgāšana var kļūt par sava veida meditāciju, kas ļauj ieiet sevī, ieklausīties savās sajūtās un atslēgties no ārpasaules.

Tiesa, ir jāprot traukus mazgāt mediatīvi.

Ja jūs, gluži kā minētā eksperimenta dalībnieki, trauku mazgāšanas laikā koncentrēsieties uz to, ko jūtat pašreizējā brīdī, jūs par 27% mazāk uztrauksieties, bet domas kļūs par 25% produktīvākas.

Nedomājiet par darbiem – centieties izjust trauku mazgājamā līdzekļa smaržu, ūdens temperatūru, šķīvju līdzeno virsmu, raupjo, veco, sen ārā metamo, pannu virsmu – sen jau vajadzēja nopirkt jaunas, tikai naudas nav un to nav, kur ņemt… Stop! Raupjā pannas virsma. Jūtat, kā stress aizplūs?

  1. Mazgāt traukus
  2. Novilkt kurpes
  3. Apliet koku vai puķi
  4. Spēlēt "Tetri"
  5.  Patīksmināties par sniegpārsliņām

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+