Mobilā versija
Brīdinājums +5.0°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 25. aprīlis, 2017
9. novembris, 2015
Drukāt

Mazgāt traukus, bet – īpašā veidā. Novilkt kurpes. 5 zinātniski apstiprināti veidi, kā tikt galā ar stresu

1. Mazgāt traukus

1no5
Trauku žāvētājs, no kura ūdens pats notek. 
Foto - Pinterest.comTrauku žāvētājs, no kura ūdens pats notek. Foto - Pinterest.com
Trauku žāvētājs, no kura ūdens pats notek.
Foto – Pinterest.com

Dzīve ir pilna stresa? Joga, meditācijas, klasiskā mūzika un citas “zāles” vairs nepalīdz? Pamēģiniet jaunus līdzekļus.

Tev viss sakritis uz nerviem darbā, mājās visi “skalo smadzenes”, cilvēki sabiedriskajā transportā uzkāpj uz tavām nesen tīrītajām kurpēm, bet pārdevējs veikalā atbild nelaipni… Stress nāk viļņveidīgi un liekas, ka tu esi tuvu tam, lai “norautos” un sāktu iznīcināt savā ceļā visu…

Lūk, veidi, kā var izlikt stresu mājas apstākļos.

Mazgājiet traukus… Daudziem riebjas mazgāt traukus un viņi slavē trauku mazgājamās mašīnas izgudrotājus. Tomēr Floridas Universitātes ASV pētnieki apgalvo, ka trauku mazgāšana var kļūt par sava veida meditāciju, kas ļauj ieiet sevī, ieklausīties savās sajūtās un atslēgties no ārpasaules.

Tiesa, ir jāprot traukus mazgāt mediatīvi.

Ja jūs, gluži kā minētā eksperimenta dalībnieki, trauku mazgāšanas laikā koncentrēsieties uz to, ko jūtat pašreizējā brīdī, jūs par 27% mazāk uztrauksieties, bet domas kļūs par 25% produktīvākas.

Nedomājiet par darbiem – centieties izjust trauku mazgājamā līdzekļa smaržu, ūdens temperatūru, šķīvju līdzeno virsmu, raupjo, veco, sen ārā metamo, pannu virsmu – sen jau vajadzēja nopirkt jaunas, tikai naudas nav un to nav, kur ņemt… Stop! Raupjā pannas virsma. Jūtat, kā stress aizplūs?

  1. Mazgāt traukus
  2. Novilkt kurpes
  3. Apliet koku vai puķi
  4. Spēlēt "Tetri"
  5.  Patīksmināties par sniegpārsliņām

Pievienot komentāru

Elegance 2017. Desmit piemēri izsmalcināta tēla radīšanaiElegance ir ļoti daudzslāņains jēdziens, kas ietver gan apģērba piegriezumu, gan izturēšanās veidu.
Paradīzes lauska. Ritas Našenieces mazie atklājumi Korfu salā (1)Britu kapsēta Korfu salā ir vieta, kurā dvēsele izlīdzinās ar pasauli. Ja esi Korfu un tieši Kerkiras pilsētā, mēģini atrast šo vietu. Tas nav grūti. Tikai nedodies turp barā un troksnī. Nekādu tūristu autobusu, lūdzu!
Draugiem Facebook Twitter Google+