×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
12. augusts, 2016
Drukāt

5 padomi, kā izvēlēties augumam glaimojošu blūzīti (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Katrai no mums ir citāda figūra – kādai ir plati pleci, kādai lielākas krūtis, tāpēc ir jāsaprot, ka ne visi apģērba gabali piestāv visām dāmām – kas kādai izskatīsies vienreizēji, citas dāmas aprises tik veiksmīgi neizcels. Svarīgi piemeklēt to, kas vislabāk piestāv. Lūk, “Purewow” eksperti iesaka, ko tērpt, lai izceltu savus dotumus vai pieslēptu šķietamās nepilnības.

Raženas krūtis

Ja vari dižoties ar kuplām krūtīm, noteikti būsi pamanījusi, ka dažkārt V veida izgriezumi var nebūt pats labākais risinājums – vēl jo vairāk, ja tas ir diezgan dziļš. Tomēr tas, ja V veida izgriezumi nav piemērotākie tev, nebūt nenozīmē, ka uzreiz jāpārslēdzas uz augstajām apkaklītēm (piemēram, bītleni). Starp citu, arī pārāk nosegts apģērba gabals var neizskatīties sevišķi labi. Šajā gadījumā zelta vidusceļš ir apļveida izgriezums, kas gaumīgi atsedz visu ko vajag, tomēr nav arī pārāk uzkrītošs.

Ne sevišķi kuplas krūtis

Ja nevari lepoties ar diženām krūtīm, iespējams, vēlēsies tām tomēr piešķirt zināmu apjomu. Vislieliskākais veids, kā panākt tādu efektu, ir uzģērbt blūzes ar kruzuļiem, žabo vai pušķiem. Tas piešķirs kā kuplumu augšdaļai, tā arī vienmēr būs aktuāli.

Plati, atlētiski pleci

Tās, kuras, iespējams, nejūtas sevišķi sievišķīgi plato plecu dēļ, droši vien nejutīsies ērti iespīlētos krekliņos. Šajā gadījumā fantastiski piestāvēs pogājami krekli vai kreklkleitas, kas kārtīgi nepieguļ pie ķermeņa, tomēr ar jaunu vērienu nāk atpakaļ modes pasaulē.

Šauri pleci

Šajā gadījumā labi izskatīsies apļveida izgriezumi cieši kaklam. Vēl lielāku šiku piešķirsi tad, ja plecu daļu pēc iespējas vairāk spēsi atsegt.

Mīkstumiņi rokās

Ja jūties, ka tavas krūtis un pleci neatspēko mīkstumiņu rokās, izvēlēties vari kreklu ar V veida izgriezumu, jo atceries, ja kaut ko nosedz (šajā gadījumā piedurknes nosedz rokas), kaut kas cits ir nedaudz jāatkailina. V veida izgriezums piesaistīs uzmanību tavām krūtīm, bet otrajā plānā atstās pieslēptos mīkstumiņus.

vina_delfi

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. “Tā vietā,lai sakārtotu veselības aprūpe sistēmu,radītu tai stabilu finanšu pamatu un nodrošinātu efektīvu un lietderīgu finansējuma izmantošanu,politikas veidotāji steidz izmantot iespēju pasliktināt valsts iedzīvotāju labklājību nākotnē,lai īstermiņā maskētu un paslēptu veselības aprūpes sisiēmas problēmas.”
    Skat.”Viedoklis: Veselības apdrošināšanas modelis kā Ezopa skābās vīnogas,Latvijas Bankas monetārās politikas pārvaldes vadītājs Uldis Rutkaste,db.lv,2016.gada 12.augusts,13:47
    Caurspīdību nodrošinās politiķu izveidotās slimnīcu valdes ar tajās iebīdītajiem saviem cilvēkiem-naudas apsaimniekotājiem? Skat.”Igaunijas sarkanie,dzeltenie un zaļie pacienti”,Māra Libeka,LA,16.02.2011.

Draugiem Facebook Twitter Google+