Latvijā
Sabiedrība

5 patiesības par auguma aprišu uzlabošanu 16

Publicitātes attēls

Šķirstot glancētu sieviešu žurnālu lapas vai caurskatot interneta plašumus, no reklāmām mums pretīm lūkojas smaidīgas un pašpārliecinātu sieviešu sejas. Tās aicina izmēģināt procedūras, diētas, kosmētiskos līdzekļus un ko tik vēl ne, kas sola atbrīvot no celulīta un uzlabot formas. Daži no tiem sniedz redzultātu, bet daudzi ir tikai mārketinga triks.

Tāpēc uz atklātu sarunu par auguma aprišu uzlabošanu tika aicinātas Latvijā radītā veselīga skaistuma koncepta “Figura Line” speciālistes, kuras ikdienā satiek daudz un dažādas sievietes. Parunāsim par daudzām aktuālo – auguma aprišu uzlabošanu.

Pirmā patiesība – liekais svars ir mūsu izvēle
“Figura Line” speciālisti norāda, ka liekajam svaram var būt daudzi un dažādi iemesli, arī veselības problēmas. Taču visbiežāk tas ir mūsu dzīvesveids, tajā skaitā arī pārtika, ko izvēlamies. “Figura Line” speciālisti iesaka – pirms kaut ko lieciet savā iepirkumu groziņā, apbruņojieties ar pacietību un rūpīgi izlasiet etiķetes. Atcerieties, pēc produkta cenas nav iespējams pateikt vai produkts ir labs.

Pievienotie uzlabotāji, garšas pastiprinātāji, mākslīgie konservanti – tas viss mūs piesārņo. Garšas sajušanai produktā nepieciešami tauki – tie (ļoti bieži zemas kvalitātes) tiek pievienoti praktiski visur. Ieskaties – tādus atradīsi ne tikai lētajos produktos, bet arī dārgos. Savukārt, nesamērīgos daudzumos pievienotais cukurs dod enerģiju, kuru mēs visbiežāk tā arī neizmantojam un tas aiziet plusā mūsu auguma apkārtmēros.

Kustības trūkums mūsu ikdienā ir iemesls ne tikai “enerģijas rezervju” uzkrāšanai organismā, bet tā piesārņošanai. Dabīgs organisma attīrīšanās process notiek pateicoties limfātiskajās sistēmas darbībai, pamatā ar šķidrumu – sviedru, urīna izdalīšanos. Asinsriti ķermenī nodrošina viens muskulis – sirds, bet limfas kustība notiek tikai tad kad kustamies mēs paši. Ja mūsu ikdiena ir mazkustīga, limfa necirkulē pietiekami un nevar notikt arī organisma attīrīšanās. Visi neizvadītie sārņi tiek “noglabāti” tauku šūnās tādējādi palielinot mūsu auguma aprises, kā arī radot citas problēmas – pasliktinās imunitāte, rodas galvassāpēs, ādas problēmas, u.c..

Otrā patiesība – brīnumlīdzekļu nav
Lai kā mēs gribētu noticēt, bet nepastāv brīnumlīdzekļi, kas ļautu neko nedarot un neko nemainot savā ikdienā, sasniegt pozitīvas pārmaiņas un ilgstošus rezultātus. Kustība, pietiekama ūdens dzeršana, sabalansēts un pilnvērtīgs uzturs – stūrakmeņi, uz kuriem balstās veselīga skaistuma un labas pašsajūtas noslēpums.

Īpaši piesardzīgi un skeptiski jāizvērtē dažādas “tabletītes”, kas sola ātru svara samazināšanu. Labākajā gadījumā tās būs neefektīvas, sliktākajā – apdraud jūsu veselību. Labāk izvēlēties tādus preparātus, kuru sastāvā ir dabīgi ekstrakti – tie noteikti būs dārgāki, taču tie nepiesārņos jūsu organismu.

Jāatceras, ka augu ekstrakti labvēlīgi stimulē dažādus procesus organismā, taču to pareizāk būtu uztvert kā papildus elementu, kas uzlabos rezultātu, nevis pamatmetodi. Kā piemēru “Figura Line “ speciālisti min augu kompleksu “REFINE”. Limfas stimulācijas masāža veicina dabīgu organisma attīrīšanu – caur šķidrumiem, taču 10 dažādie augu ekstrakti “pieslēdz” klāt arī zarnu traktu. Tie maigi stimulē gan gremošanu, vielmaiņu, aknu attīrīšanu u.tml..

Trešā patiesība – regularitāte
Lai arī kādu metodi savam ceļam uz veselīgu skaistumu izvēlamies, viens no faktoriem, kas noteiks kāds būs rezultāts, ir regularitāte. Interesanti, ka sievietes, kuras savu ikdienu izvēlējušās papildināt ar kādu fizisko aktivitāti, arī veicot tās neregulāri tik un tā sagaida, kas būs labi rezultāti. Nez kāpēc, ja tikai reizi nedēļā atceramies par sabalansētu uzturu – mēs tomēr negaidām, ka centimetri no mūsu vidukļa kusīs kā sniegs, bet to sagaidām, ja esam aizgājuši uz baseinu, treniņu vai limfas stimulācijas masāžu?

Tieši tāpēc ieteikums ieklausīties speciālistos – tie jums ieteiks un pateiks īsto intensitāti ar kuru veicama izvēlētā aktivitāte. Piemēram, ieteicamais “Figura Line” piedāvātās limfas stimulācijas masāžas, kas notiek uz īpaša aparāta-trenažiera, apmeklējuma biežums ir trīs reizes nedēļā. Tikai tad ja ir vēl pietiekami daudz cita veida fizisko aktivitāšu, to var samazināt līdz divām reizēm nedēļā

Ceturtā patiesība – ziloni var apēst maziem gabaliņiem
Ir dzirdēts tāds joks – “Kā var apēst ziloni? Maziem gabaliņiem!”. Un šajā jokā ir patiesība – neuzņemieties uzreiz par daudz! Lielajā entuziasmā, kad esam izlēmuši sākt dzīvot savādāk, mums ir tendence “visu vai neko”. “Figura Line” speciālisti iesaka izmaiņas izdarīt pakāpeniski – iedzīvināt katru no tām savā ikdienā atbilstoši savai varēšanai. Bet neslinkojiet – mazliet tomēr izaiciniet sevi! Tikai tā šīs pārmaiņas ne vien kļūs par ikdienas sastāvdaļu, bet arī nesīs rezultātu ilgtermiņā.

Piemēram, tām, dāmām, kuras izvēlas “Figura Line” veselīga skaistuma konceptu, pirmajā apmeklējuma reizē tiek lūgts izvērtēt dažādu iespējamo ieguvumu no masāžas būtiskumu. No tiem tiek izvirzīts klienta pamatmērķis, kas ļauj gan pašam klientam, gan speciālistam koncentrēties uz konkrētu rezultāta sasniegšanu. Tikai tad kad pirmais sasniegts, virzāmies pie nākamā.

Pirmajās trīs masāžas reizēs klients iepazīst limfas stimulācijas procedūru. Tikai sākot ar ceturto masāžu tiek izstrādāta individuālā programma, kam pakāpeniski tiek paaugstināta intensitāte. To pēc izvēles klients var papildus papildināt ar bezmaksas vingrojumu kompleksu no profesionālas treneres Sintijas Katkēvičas vai ietīšanām ar dabīgajām maskām masāžas laikā.

Arī par sabalansēta un pilnvērtīga uztura jautājumiem, sākumā tiek izrunāts ar studijas speciālistiem un izvirzīti pāris mazie mērķi. “Kļūdas un klupšanas akmeņi šajos jautājumos ir lielākoties vieni un tie paši”, norāda “Figura Line” diplomētā uztura speciāliste Ilze Justamente. “Visbiežāk grēkojam ar ūdens dzeršanu, nepietiekamu dārzeņu īpatsvaru ikdienas ēdienkartē, neregulāru ēšanu. Jā, arī produktu izvēli.”

Tikai pēc pāris nedēļām pēc masāžas kursa uzsākšanas “Figura Line” klientam ir iespēja saņemt bezmaksas uztura speciālista konsultāciju un ieteikumus ēdienkartei. Kāpēc? “Tāpēc, ka ja apņemoties no šodienas izdzert nevis 3 glāzes ūdens, bet 6, apsolot sev porcijas veidošanu sākt ar dārzeņiem pa pus šķīvi mēs koncentrējamies uz 2 lietām, ko ir salīdzinoši viegli paveikt. Šis mazās uzvaras mūs iedvesmo nākamajām pārmaiņām! Savukārt, kad uzreiz ir daudz nedrīkst un nevar, ir lielākas iespējas, ka kādu no tiem pārkāpsim, sāksim sev pārmest par to. Un beigās atmetīsim visām pārmaiņām ar roku, jo liksies ka tas ir neiespējami”, panākumu atslēgu atklāj uztura speciāliste.

Piektā patiesība – mēs katra esam individuāla
Reizēm nākas sastapties vilšanos. Kāpēc tā rodas? Jo mēs salīdzinām sevi ar citiem – draudzeni, kolēģi, māsu, slavenību. Der atcerēties, ka katrs no mums ir individuāls.

“Figura Line” speciālisti ne reizi vien ir saskārušies ar situāciju, kad, piemēram, klientu komplektus iegādās 2 draudzenes un cītīgi apmeklē procedūras. Bet kad pienāk kontrolmērīšanās pēc 6 apmeklētās masāžas, vienai no viņām centimetramērs rāda acīmredzamas pārmaiņas – centimetrs tur, trīs centimetri citur. Bet otrai – nekā. Un viņa ir ārkārtīgi apbēdināta, kā tad tā – darīju tik pat, bet man nav nekādu pārmaiņu un rezultātu. Un tajā brīdī – koncentrējoties tikai uz centimetriem ir aizmirsušās pārmaiņas, kas tomēr ir notikušas – āda stingrāka, enerģijas vairāk, u.tml..

Dodiet sev, izvēlētajai metodei un speciālistiem laiku! Kā jau rakstīts – brīnumlīdzekļu nav. Vielmaiņas aktivizācija, organisma attīrīšana, tauku “dedzināšana” – tas nav sprints, tas ir maratons. Kādam tas sākums ir ātrāks, citam ne tik ātrs. Nepadodieties un turpiniet darīt, rezultāts neizpaliks!

Ja piekrītat šīm piecām patiesībām, esat pozitīvi noskaņota un gatava pakāpeniskām pārmaiņām savā pašsajūtā un izskatā, nāciet uz “Figura Line”. Ļaujiet speciālistiem vairāk kā 25 studijās visā Latvijā būt jūsu gidiem ceļā uz veselīgu skaistumu!

Studiju adreses un tālruņus iepriekšējam pierakstam meklē http://www.figura-line.lv

LA.lv