Horoskopi un mistika

5 pazīmes, ka tu esi spēcīga “baltā” burve un tava personība atbaida un vilina cilvēkus 16

Foto: 123RF

Spēcīgi un citus cilvēkus “biedējoši”, kā likums, ir vieni un tie paši personāži. Cilvēkus biedē, kad citiem ir precīzs priekšstats par pasauli. Tu savukārt zini, ka tavu individualitāti un raksturu ir izveidojušas tieši tās grūtības, caur kurām tev nācās iziet.

Dažkārt šādi cilvēki var šķist rupji. Bet tas tā nav: vienkārši viņi seko savai ideoloģijai un negrasās par to nevienu pārliecināt. Daudzi no mums dzīvo un gadiem nezina, cik mēs esam stipri, kamēr nenonākam situācijā, kad nav citas izvēles kā kļūt stipram. Mēs esam apkopojuši 5 tik spēcīgas personības pazīmes, ka apkārtējie no šī cilvēka vienkārši baidās. Pārbaudi sevi.

1. Tu nemeklē attaisnojumus
Cilvēki ar spēcīgu personības tipu vienmēr atbildīgi attiecas pret saviem pienākumiem. Un tāpēc pārāk labi zina, kad un kāpēc kaut kas nenotiek, kā plānots. Un viņi nekad neizmanto attaisnojumus, jo viņiem ir svarīgi uzņemties atbildību pirmkārt par sevi, nevis apkārtējiem.

Gadījumā, ja šādi cilvēki cieš neveiksmi, viņi noteikti cenšas noskaidrot veidu, kā apiet negaidīto šķērsli. Virzīties uz priekšu – tās ir viņu rūpes!

Tieši tāpēc tādiem cilvēkiem kā tev ir ārkārtīgi grūti (emocionālajā plānā) tērēt laiku, lai klausītos kāda cita vaimanas un žēlabas un izdomāt attaisnojumus, lai viņš (vai viņa) beidzot nomierinātos.

2. Tev ir grūti uzturēt banālas, “tukšas” sarunas
Intelektuāla saruna ir neticami grūta lieta. Taču tas nenozīmē, ka stipri cilvēki tādēļ atteiksies no meklējumiem. Diemžēl vairākums apkārtējo, šķiet, ir spējīgi izspļaut tikai uz nejēdzīgus jociņus un žēloties par to, kā viņus kārtējo reizi apmānīja tehnikas veikalā.

Spēcīgi cilvēki savukārt gūst prieku no saskarsmes ar intelektuāli zinātkāriem ļaudīm. Ar tiem, ar kuriem var apspriest kaut ko vērtīgu. Biedējošā šī tavas personības iezīme ir tā, ka “parastiem” cilvēkiem šķiet, ka tu esi snobs, īgņa vai vienkārši nekauņa.

3. Tev visgrūtāk citos paciest kultūras trūkumu
Kaut gan to zināmā mērā var uzskatīt par vispārinājumu, vairākums stipras gribas cilvēki ir ļoti izglītoti. Turklāt nav svarīgi, kā viņi šo izglītību ieguvuši: prestižā augstskolā vai ar ilgu gadu pieredzes palīdzību. Tā ir katra personiskā izvēle.

Būtība ir tāda, ka vairāki cilvēki iestājas universitātēs, bet arī tur netērē ne laiku, ne spēkus, lai kaut vai vispārējos vilcienos saprastu, kā ir uzbūvēta pasaule. Jo tas prasa disciplīnu un atvērtu prātu!

Tu to zini, kā neviens cits, tāpēc tev ir ārkārtīgi grūti paciest cilvēkus, kas brīvprātīgi zināšanu vietā izvēlējušies kultūras trūkumu, vienkāršības vietā – manierīgumu, bet paškritikas vietās – nepamatotu pašpārliecinātību. Spēcīgi cilvēki to necietīs.

4. Tu radi iespējas tur, kur to nav
Tev bieži šķiet, ka pasaule ir taisnīgāka daudz lielākā mērā, nekā par to pieņemts domāt? Visi dzīvē saņem pēc nopelniem, vai ne tā? Spēcīgi cilvēki negaida, kad pār viņiem gāzīsies iespējas, bet paši rada tās. Sev un saviem tuviniekiem.

Tu labāk par citiem apzinies, ka pašaizliedzīgs darbs ir vienīgā garantija tam, kas saucas “stingri stāvēt uz kājām”. Un tev pietiek vīrišķības dzīvot saskaņā ar šo principu.

Protams, tādi cilvēki kā tu gandrīz nekad nežēlo tos, kuri čīkst, ka viss apkārt nav tā, kā būtu jābūt. Protams, citi to uzskata par augstprātību.

Saistītie raksti

5.Visi apkārt runā, ka viņiem uzspļaut uz apkārtējo viedokli. Bet tev nav uzspļaut!
Protams, tu neesi no tiem cilvēkiem, kuri apzināti un ļoti ilgi strādās pie sava tēla. Taču kā jebkuram stipram cilvēkam, tev nav vienalga, ko runā tev aiz muguras.

Ja tu par sevi izdzirdi zemiskus melus, tad noteikti pacenties noskaidrot, kas tos izplata. Tu esi cilvēks, kurš izvēlas koncentrēties uz savu dzīvi un darbu, bet tad, ja kāds mēģina tev kaitēt, lai rēķinās ar adekvātu atbildi!

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv