×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
18. maijs, 2015
Drukāt

5 pētījumos pamatoti veidi, kā mīlēšanos padarīt neaizmirstamu

1. Imunitāte par iemīlēšanos

1no5
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Foto – Shutterstock

Rutīna un vienveidība spēj sabojāt visu, tai skaitā arī seksu. Tāpēc jaunu sajūtu meklējumos daudzi aizraujas ar bīstamiem eksperimentiem, biežu partneru maiņu vai austrumu praksēm. Bet ir daudz vienkāršāki veidi, kā pastiprināt baudu. Piedāvājam 5 šādus veidus.

Padarīt seksu neaizmirstamu var arī, neriskējot ar dzīvību.

Jaunu risinājumu seksā problēma ir aktuāla īpaši ilgtermiņa attiecībām. Un tas ir likumsakarīgi, kā uzskata psihologi. «Kad mēs iemīlamies, mūsu organismā sāk izstrādāties feniletilamīni, tā sauktās mīlas molekulas. Tās sniedz mums īpaši spilgtu uztveri. Bet pēc aptuveni gada-pusotra, parādās imunitāte. Tāpec mēs pārstājam tik asi reaģēt uz kādreiz tik dievināto objektu. Uz šī fona seksuālā vēlēšanās pamazām pavājinās», — stāsta ģimenes psiholoģe.

Ko darīt? Pamēģināt seksu neierastās vietās vai nopirkt jaunu veļas komplektu – parasti atbild sieviešu eksperts. Mēs neklausījām viņam un, pakonsultējoties ar psihologiem un seksologiem, piedāvājam citu recepti – koncentrēties uz savām sajūtām un paskatīties uz tām no jauna. Šeit palīdzēs dažas viltībiņas, kas saistītas ar mūsu uztveres īpatnībām un sajūtu orgānu darbību:

Ieslēdziet fona mūziku
Nerunāsim par labas melodijas acīmredzamajiem bonusiem, bet uzreiz ķersimies pie lietas: daudzu eksperimentu rezultāti ļauj secināt, ka, nodarbojoties ar seksu pilnīgā klusumā, mēs liedzam sev daļu baudas. Viss slēpjas faktā, ka mūsu iekšējā auss nekad neizslēdzas un spēj uztvert skaņas, lai ko mēs arī nedarītu. Signāli no tās nokļūst vestibulārajā aparātā, precīzāk, mazā apaļā maisiņā tajā, sauktu par sfērisko maisiņu. Tas, saskaņā ar pētījumiem, uztver vibrācijas (piemēram, basus un skaļas skaņas) un nodod tās baudas centram, kas pastiprina mūsu emocijas.

Ko tieši klausīties, lai uzlabotu sajūtas, atkarīgs ne tikai no gaumes (kaut arī nenoliegsim – tā ir svarīga). Saskaņā ar Ķelnes universitātes veiktajām vērienīgajām aptaujām, uzlabot 80 % sieviešu uzbudinājumu spēj zema, samtaina un nedaudz pieklusināta balss. Ideāls variants – franšu šansons, latino, Toma Vaita, Oskara Bentona, Džonija Keša u.c. dziesmas.

  1. Imunitāte par iemīlēšanos
  2. Piepildiet istabu ar pareizajiem aromātiem
  3. Pirms tuvības atsakieties no bagātīgas maltītes
  4. Nodrošiniet istabā pilnīgu tumsu
  5. Izmantojiet sarkanu gultas veļu

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+