Kokteilis

5 skaistumkopšanas padomi, kurus nedrīkst ignorēt 16

Publicitātes foto

Eksistē daudz skaistumkopšanas padomu, taču ne vienmēr tie visi ir noderīgi ikvienai no mums. Tomēr eksistē daži patiešām ļoti nozīmīgi ieteikumi, kurus vajadzētu ņemt vērā un “netaupīt” uz tiem ne laiku, ne naudu.

1. Bāzes kārta zem nagu lakas
Manikīrs, kas ir ļoti noturīgāks, taču tam nepieciešams veltīt dažas liekas minūtes vai arī “ātrais” manikīrs, kas tikpat ātri “nodrups”? Atbilde ir acīmredzama. Bez tam, bāzes kārta pasargā nagus no šķelšanās un dzeltēšanas.

2. Kondicionieris matiem
Tikai dažas minūtes vairāk tev jāpavada dušā, lai izmantotu matu kondicionieri – vai tas sagādā grūtības? Pie tam šis matu kopšanas līdzeklis matus lieliski mitrina un padara tos veselīgus, un spīdīgus.

3. Saules aizsargrēmi
99% pirmās ādas novecošanās pazīmes (tajā skaitā priekšlaicīga grumbiņu parādīšanās), ir saules gaismais izraisītas. Labākais veids, kā pasargāt savu ādu, ir regulāri lietot saules aizsargrēmus vasarā un, piemēram, tonālos un mitrinošos krēmus ar UV staru aizsardzību – citos gadalaikos.

4. Kosmētikas noņemšanas speciālie līdzekļi
Izmantojiet sejas toniku, pieniņu vai spreju kosmētikas noņemšanai, nevis vienkārši ūdeni, kas ādu sausina. Jūsu āda par to pateiks paldies.

5. Pīlings
Regulāri attīriet ādu no atmirušajām ādas šūnām, un jūs iegūsiet mīkstu un zīdainu ādu. Pīlings arī palīdzēs sasniegt lielāku efektivitāti no kopjošās kosmētikas, ko jūs lietojat ikdienā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv