Mobilā versija
+0.9°C
Eiženija, Ženija
Svētdiena, 26. marts, 2017
26. oktobris, 2016
Drukāt

5 stila noslēpumi dāmām elegantajā vecumā

10-37-655x420

Sieviete ar gadiem kļūst ne tikai gudrāka, bet arī spēcīgāka. Ar laiku parādās izsmalcinātība un stila izjūta. Un apģērba izvēle izvēršas par sarežģītu, bet atrisināmu uzdevumu! Galvenais, kas jāatceras: sievietei pēc 40 jāģērbjas tā, lai viņas tērps atspoguļotu gudrību, pašcieņu un smalkumu.

Piedāvājam padomus, kas palīdzēs sievietēm elegantajā vecumā kļūt vēl skaistākām.

1. Ideāli izraudzīta frizūra ir visa sākums un pamats!
1-41

2. Smalks un elegants manikīrs.

Apkārtējie vispirms novērtēs tavu manikīru, tāpēc tam jābūt vienkārši lieliskam!

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

3. Rotaslietas nekad nav liekas, BET nepārcenties.
rotas

Visu skaistāko un labāko nav jānēsā sev līdzi! Atceries arī par principu – ieskatīties spogulī un kaut ko noņemt, nevis pielikt klāt.

4. Apģērba, kosmētikas un smaržu kvalitāte.

It visā jājūt greznību, smalkumu un izmeklētību. Tu beidzot vari to atļauties! Bērni izaudzināti, karjera izveidota, tāpēc tagad pienācis brīdis, kad nevajag ekonomēt savām vajadzībām. Savam vīrietim parādies jaunā, lieliskā tēlā!

5. Priekšroka dodama gaišajiem toņiem! Jo vecāka sieviete kļūst, jo gaišākas krāsas jāizvēlas. Starp dažādajiem toņiem noteikti atradīsi savējo!

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+