Mobilā versija
+1.2°C
Auseklis, Gaisma
Ceturtdiena, 14. decembris, 2017
26. oktobris, 2016
Drukāt

5 stila noslēpumi dāmām elegantajā vecumā

10-37-655x420

Sieviete ar gadiem kļūst ne tikai gudrāka, bet arī spēcīgāka. Ar laiku parādās izsmalcinātība un stila izjūta. Un apģērba izvēle izvēršas par sarežģītu, bet atrisināmu uzdevumu! Galvenais, kas jāatceras: sievietei pēc 40 jāģērbjas tā, lai viņas tērps atspoguļotu gudrību, pašcieņu un smalkumu.

Piedāvājam padomus, kas palīdzēs sievietēm elegantajā vecumā kļūt vēl skaistākām.

1. Ideāli izraudzīta frizūra ir visa sākums un pamats!
1-41

2. Smalks un elegants manikīrs.

Apkārtējie vispirms novērtēs tavu manikīru, tāpēc tam jābūt vienkārši lieliskam!

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

3. Rotaslietas nekad nav liekas, BET nepārcenties.
rotas

Visu skaistāko un labāko nav jānēsā sev līdzi! Atceries arī par principu – ieskatīties spogulī un kaut ko noņemt, nevis pielikt klāt.

4. Apģērba, kosmētikas un smaržu kvalitāte.

It visā jājūt greznību, smalkumu un izmeklētību. Tu beidzot vari to atļauties! Bērni izaudzināti, karjera izveidota, tāpēc tagad pienācis brīdis, kad nevajag ekonomēt savām vajadzībām. Savam vīrietim parādies jaunā, lieliskā tēlā!

5. Priekšroka dodama gaišajiem toņiem! Jo vecāka sieviete kļūst, jo gaišākas krāsas jāizvēlas. Starp dažādajiem toņiem noteikti atradīsi savējo!

Pievienot komentāru

Smagnējs misiņš saspēlē ar trauslu stiklu. Mēbeles, kas sajūsmina un liek domātDabas vienkāršo formu atveidojums smagnējā misiņā un trauslā stiklā piesaista portugāļu mēbeļu dizaina “Bessa” jaunākajā piedāvājumā.
Draugiem Facebook Twitter Google+