Mobilā versija
+13.8°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
26. oktobris, 2016
Drukāt

5 stila noslēpumi dāmām elegantajā vecumā

10-37-655x420

Sieviete ar gadiem kļūst ne tikai gudrāka, bet arī spēcīgāka. Ar laiku parādās izsmalcinātība un stila izjūta. Un apģērba izvēle izvēršas par sarežģītu, bet atrisināmu uzdevumu! Galvenais, kas jāatceras: sievietei pēc 40 jāģērbjas tā, lai viņas tērps atspoguļotu gudrību, pašcieņu un smalkumu.

Piedāvājam padomus, kas palīdzēs sievietēm elegantajā vecumā kļūt vēl skaistākām.

1. Ideāli izraudzīta frizūra ir visa sākums un pamats!
1-41

2. Smalks un elegants manikīrs.

Apkārtējie vispirms novērtēs tavu manikīru, tāpēc tam jābūt vienkārši lieliskam!

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

3. Rotaslietas nekad nav liekas, BET nepārcenties.
rotas

Visu skaistāko un labāko nav jānēsā sev līdzi! Atceries arī par principu – ieskatīties spogulī un kaut ko noņemt, nevis pielikt klāt.

4. Apģērba, kosmētikas un smaržu kvalitāte.

It visā jājūt greznību, smalkumu un izmeklētību. Tu beidzot vari to atļauties! Bērni izaudzināti, karjera izveidota, tāpēc tagad pienācis brīdis, kad nevajag ekonomēt savām vajadzībām. Savam vīrietim parādies jaunā, lieliskā tēlā!

5. Priekšroka dodama gaišajiem toņiem! Jo vecāka sieviete kļūst, jo gaišākas krāsas jāizvēlas. Starp dažādajiem toņiem noteikti atradīsi savējo!

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+