Mobilā versija
+14.5°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
10. augusts, 2015
Drukāt

5 tipiskas kļūdas, lietojot skropstu tušu

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Izteiksmīgs un vilinošs acu skatiens – galvenokārt tāds rodas, pateicoties perfekti uzkrāsotām skropstām. Lai veiksmīgi uzliktu acu grimu, jāiemācās pareizi lietot tušu. Šeit būs dažas kļūdas, ko jūs varat pieļaut.

1. Jūs klājiet vairākus tušas slāņus. Jo vairāk tušas uzklāts, jo sliktāk tas izskatās. Tuša kūst un birst, radot tumšos lokus zem acīm. Atcerieties, ka lielākā daļa skropstām domātu kosmētikas līdzekļu tiek paredzēti krāsošanai tikai divās kārtās.

2. Jūs strauji atverat / aizverat tušas tūbiņu. Gaiss, kas tiek tūbiņā, kad jūs strauji atverat un aizverat to, izkaltē tušu, tā veidojot neglītas pikas uz skropstām. Tāpēc, taisot tūbiņu, centieties tušas suku uzmanīgi ieskrūvēt un izskrūvēt.

3. Jūs tušu izmantojiet pārāk ilgi. Ja jūs nevarat atcerēties, kad nopirkāt savu tušu, tas nozīmē, ka viņai ir sen beidzies lietošanas termiņš. Šī skropstu tuša var izraisīt dedzināšanu, kairinājumu un acu apsārtumu. Centieties nelietot tušu ilgāk par 3 mēnešiem.

4. Jūs nekrāsojiet skropstas no to saknēm. Ja jūs krāsojat tikai skropstu galus, tas vizuāli skropstas padara īsāks, nekā tas ir patiesībā. Lai acis izskatītos izteiksmīgākas, jācenšas skropstas krāsot no pašām saknēm līdz galiņiem.

5. Jūs rīkojaties steigā. Asas un ātras kustības noved pie neakurāti uzklāta acu grima. Jūs taču esat ne vienu vien reizi pamanījusi melnas švīkas uz augšējā plakstiņa. Lai no tā izvairītos, mēģiniet labāk koncentrēties uz procesu, uzmanīgi uzklājot skropstu tušu.

dievietei_logo

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+