×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
10. augusts, 2015
Drukāt

5 tipiskas kļūdas, lietojot skropstu tušu

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Izteiksmīgs un vilinošs acu skatiens – galvenokārt tāds rodas, pateicoties perfekti uzkrāsotām skropstām. Lai veiksmīgi uzliktu acu grimu, jāiemācās pareizi lietot tušu. Šeit būs dažas kļūdas, ko jūs varat pieļaut.

1. Jūs klājiet vairākus tušas slāņus. Jo vairāk tušas uzklāts, jo sliktāk tas izskatās. Tuša kūst un birst, radot tumšos lokus zem acīm. Atcerieties, ka lielākā daļa skropstām domātu kosmētikas līdzekļu tiek paredzēti krāsošanai tikai divās kārtās.

2. Jūs strauji atverat / aizverat tušas tūbiņu. Gaiss, kas tiek tūbiņā, kad jūs strauji atverat un aizverat to, izkaltē tušu, tā veidojot neglītas pikas uz skropstām. Tāpēc, taisot tūbiņu, centieties tušas suku uzmanīgi ieskrūvēt un izskrūvēt.

3. Jūs tušu izmantojiet pārāk ilgi. Ja jūs nevarat atcerēties, kad nopirkāt savu tušu, tas nozīmē, ka viņai ir sen beidzies lietošanas termiņš. Šī skropstu tuša var izraisīt dedzināšanu, kairinājumu un acu apsārtumu. Centieties nelietot tušu ilgāk par 3 mēnešiem.

4. Jūs nekrāsojiet skropstas no to saknēm. Ja jūs krāsojat tikai skropstu galus, tas vizuāli skropstas padara īsāks, nekā tas ir patiesībā. Lai acis izskatītos izteiksmīgākas, jācenšas skropstas krāsot no pašām saknēm līdz galiņiem.

5. Jūs rīkojaties steigā. Asas un ātras kustības noved pie neakurāti uzklāta acu grima. Jūs taču esat ne vienu vien reizi pamanījusi melnas švīkas uz augšējā plakstiņa. Lai no tā izvairītos, mēģiniet labāk koncentrēties uz procesu, uzmanīgi uzklājot skropstu tušu.

dievietei_logo

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+