Mobilā versija
+2.8°C
Elizabete, Betija, Liza, Līze
Svētdiena, 19. novembris, 2017
25. oktobris, 2016
Drukāt

5 visneizturamākās zodiaka zīmes. Tiem tu pirkstu mutē nebāz!

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Piedāvājam TOP 5 zodiaka zīmes, kuras daba apveltījusi ar visneizturamāko raksturu!

Katrs cilvēks dzīves gaitā iekšēji cīnās starp labo un ļauno, tāpēc nebūtu pareizi pasauli stingri iedalīt melnā un baltā. Taču, droši vien jūs būsit ievērojuši, ka ar dažiem cilvēkiem labāk vispār nesaistīties, jo viņu impulsīvais raksturs ir spējīgs novest līdz baltkvēlei pat vislīdzsvarotāko un mierīgāko cilvēku. Šāda tipa cilvēki ir nepastāvīgi, viņiem ir tendence būt histēriskiem un agresīviem, viņi apvainojas un ir netaktiski.

Skorpions

Skorpions ir līderis visbriesmīgāko zodiaku zīmju reitingā. Viņš sevi uzskata par Visuma centru. Pateicoties paaugstinātam pašvērtējumam, uzslavas viņš uztver kā pašas par sevi saprotamas, bet kritiku nepieņem vispār. Skorpioni ir noslēgti, indīgi un atriebīgi. Viņi necieš melus un liekulību, toties, ja jūs jautāsit viņa viedokli, varat nešaubīties, ka atbildē uzzināsit tikai patiesību.

Dzīves gaitā katrā cilvēkā notiek cīņa starp labo un ļauno, tāpēc nebūtu pareizi pasauli strikti iedalīt baltā un melnā. Taču jūs noteikti būsit ievērojuši, ka ar dažiem cilvēkiem labāk vispār neielaisties, jo viņu karstais raksturs spēj novest līdz baltkvēlei pat vislīdzsvarotākos un mierīgākos cilvēkus.

Auns

Aunu impulsivitāte diemžēl pārsniedz jebkādas robežas. Viņi ir impulsīvi un netaktiski. Savu egoismu viņi pat necenšas slēpt. Auniem patīk pažēloties par savu dzīvi. Tādos brīžos labāk viņus nepārtraukt, jo Auni ātri apvainojas un mīl konfliktēt. Aunu pašpārliecinātībai nav robežu. Viņi uzskata, ka visu zina un prot labāk par citiem.

Pievienot komentāru

Uzzini, kāds ir tavs galvenais talants atbilstīgi zodiaka zīmeiKatras zodiaka zīmes pārstāvjiem ir zināmas spējas, taču talants, kas saņemts no augstākajiem spēkiem, katram ir atšķirīgs. Vienīgās grūtības, kas rodas katrai zodiaka zīmei, ir šā talanta atklāšana un tā attīstīšana.
Draugiem Facebook Twitter Google+